Wolna Palestyna

13/06/2010

Bojkotuj Izrael

Filed under: Uncategorized — Wolna Palestyna @ 22:14

Nie wspieraj apartheidu – bojkotuj izraelskie produkty!

Czym jest kampania BDS (Bojkotu, Wycofania Inwestycji i Sankcji)?

Taktyka BDS polega na pokojowym, obywatelskim sprzeciwie mającym na celu powstrzymanie reprodukcji izraelskiej okupacji i łamania prawa międzynarodowego. Celem kampanii jest wywarcie presji konsumenckiej i zmuszenie firm i przedsiębiorstw do przestrzegania prawa międzynarodowego i wycofania inwestycji z nielegalnych osiedli osadników na Zachodnim Brzegu, zerwanie kontraktów militarnych i wszelkich innych wspierających izraelską okupację, nie nawiązywanie współpracy z instytucjami akademickimi wspierającymi izraelską politykę okupacji, a także nagłaśnianie i eksponowanie procesu normalizacji izraelskiej polityki pogwałcenia prawa międzynarodowego, apartheidu i zbrodni wojennych i wykreowanie masowej presji społecznej, która zmusi poszczególne rządy do nałożenia sankcji karnych na Izrael i wymusi na nim przestrzeganie norm prawa międzynarodowego.

Poniżej prezentujemy kilka przykładów głównych izraelskich firm i korporacji prowadzących interesy handlowe z Polską – część z nich posiada większościowe udziały w branżach: konstrukcyjnej, budowlanej, konsumpcyjnej i rozrywkowej w Polsce.

Zawsze sprawdzaj metkę                                   

Carmel-Agrexo – to największy izraelski eksporter produktów rolnych (posiadający 60% udziałów w rynku). Rząd Izraela posiada 50% udziałów w firmie prowadzącej swoją działalność nie tylko w Izraelu, ale również na okupowanym Zachodnim Brzegu. Carmel – Agrexo eksportuje na rynek europejski głównie owoce i warzywa takie jak avocado, pomidory, ziemniaki, zioła i kwiaty. Zgodnie z artykułem 49 Czwartej Konwencji Genewskiej mówiącej o ochronie cywilów w trakcie wojny “Władze okupacyjne nie mogą deportować i przesiedlać swoich obywateli na tereny przez nie okupowane”. Rząd Izraela łamie tę konwencję od lat – obecnie na nielegalnie okupowanym Zachodnim Brzegu i w Jerozolimie Wschodniej żyje około 500 tysięcy osadników w ponad 130 nielegalnych izraelskich koloniach. Roczny dochód firmy wynosi około 580 milionów dolarów. Pamiętajmy, że większość produktów sprzedawanych przez Carmel – Agrexo to produkty skradzione z okupowanej ziemi palestyńskiej.

Strauss Ltd – to druga największa firma izraelska działająca w branży spożywczej i szósta na świecie największa firma handlująca kawą. Strauss LTD jest również największym polskim dystrybutorem kawy – kontroluje ponad 19,5% krajowego rynku kawy. Firma świadczy swoje usługi na terenie nielegalnych osiedli żydowskich na Zachodnim Brzegu. Jak mówi hasło propagandowe korporacji “Jesteśmy w terenie z naszymi żołnierzami”. Strauss Cafe Poland jest producentem kawy MK Cafe Premium, Pedros, Fort, Sahara, Mildano oraz dystrybutorem kawy marki Italian Lavazza, jest również partnerem francuskiej firmy Danone działającej w branży mleczarskiej.

Eden Springs Water Ltd – Eden Springs działa w Polsce od 1997 roku i jest wiodącym europejskim dostawcą automatów na wodę i wody źródlanej. Eden Springs to spółka córka Mayanot Eden – firmy czerpiącej wodę z rozlewni w Saluki oraz nielegalnego osiedla izraelskiego Katzrin na okupowanych syryjskich Wzgórzach Golan.

Asthrom, Shikun i Binui Group – (holding specjalizujący się w branży budowlanej i konstrukcyjnej) (HCH) oraz S.T.R. Development & Construction Group to izraelskie spółki założycielskie i główni udziałowcy firmy deweloperskiej ASBUD działającej w Polsce. Firma buduje osiedla i całe kompleksy mieszkaniowe w takich miejscowościach jak Konstancin, Tarchomin i Piaseczno. Firma Asthrom zajmuje się konstrukcją materiałów budowlanych wykorzystywanych na checkpointach dla izraelskiego Ministerstwa Obrony, a także razem z firmami Shikun i Binui rozbudowuje nielegalną kolonię Non Zion i Ramot w okupowanej Jerozolimie Wschodniej.

Cinema City International (CCI) – to izraelska korporacja działająca w branży rozrywkowej, prowadząca multipleksy i kina IMAX w Europie i Izraelu. Polska stanowi największy rynek zbytu dla CCI – posiada ona 278 ekranów w 25 polskich multipleksach i kontroluje około 40% krajowego rynku. W 2003 roku CCI założyło Polskie Forum Filmowe, którego zadaniem jest dystrybucja filmów Walta Disneya, oraz przedstawicielstwo polskich i amerykańskich wytwórni filmowych. Korporacja jest obficie dotowana przez New Age Media – kontrolującego około 65,5% rynku kinematografii w Polsce. 70% wszystkich projektów GTC jest realizowane w Polsce. Większościowym udziałowcem GTC posiadającym 46% akcji jest Estate Holding B.V będący własnością niemieckiej firmy Kardan. NV Kardan zarządza spółkami Tahal Group i El Har. Zgodnie z raportem rocznym opracowanym przez firmę na rok 2008 Kardan pozyskała środki na rozbudowę 190 nowych domów na nielegalnym osiedlu Etz-Efraim na Zachodnim Brzegu.

Tahal – to największa izraelska grupa inżynierska utworzona przez rząd Izraela. Odbiorcami usług świadczonych przez Tahal jest m.in. izraelskie Ministerstwo Zdrowia, Obrony Narodowej, Rozbudowy i Planowania, Spraw Wewnętrznych, Transportu i Energii, Infrastruktury oraz państwowa kompania wodna Mekorot. Tahal jest główną firmą biorącą udział w rozbudowie i rozwoju infrastruktury systemu apartheidu i kolonizacji. Tahal ponosi odpowiedzialność za nielegalne przywłaszczenie wody z formacji wodonośnych położonych na okupowanym Zachodnim Brzegu i przekazanie ich do użytku mieszkańcom Izraela oraz nielegalnych osiedli na Zachodnim Brzegu – co według postanowień Konwencji Genewskiej jest zbrodnią wojenną. GTC wybudowało największe kompleksy biurowców w Europie Środkowo-Wschodniej – m.in. na warszawskim Mokotowie (107 tys. metrów kw), Centrum Handlowe Galeria Mokotów, a także biurowce Nefryt, Topaz, Platinum i Okęcie. W Krakowie GTC wybudowało kompleksy mieszkaniowe Galileo oraz galerię handlową Kazimierz, ponadto obecnie realizuje projekty budowlane w Poznaniu i Wrocławiu.

Plaza Centres została założona w 1998 roku przez Europe Israel Group of Companies należącą do kompleksu Elbit Systems. Elbit Systems specjalizuje się w globalnych systemach obronnych, projektuje i sprzedaje zbrojeniowe systemy dla samolotów i helikopterów, morskie i lądowe systemy nawigacyjne, systemy lotnicze dla samolotów bezzałogowych oraz elektroniczne systemy zabezpieczające. Broń i systemy zaprojektowane przez firmę (m.in. samolot bezzałogowy Hermes 450 oraz Skylark) zostały użyte przeciwko ludności cywilnej na Zachodnim Brzegu i w Strefie Gazy, w szczególności podczas operacji “Płynny ołów” przeprowadzonej na przełomie grudnia i stycznia ubiegłego roku, w trakcie której 519 osób zostało zabitych przez bezzałogowe statki powietrzne w ciągu 22 dni operacji wojskowej (Al Mezan, czerwiec 2009). Elbit jest jednym z dwóch głównych dostawców elektronicznych systemów instalowanych przy budowie muru budowanego przez Izrael na Zachodnim Brzegu (nielegalnego z punktu widzenia prawa międzynarodowego – wyrok Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości z 2004 roku). Dochody firmy za rok 2009 wyniosły 2,6 miliardów dolarów. Slogan promocyjny spółki brzmi: “Kochamy ludzi! Kochamy życie! Pomagamy ludziom czerpać radość z życia!”. Fakty mówią jednak co innego.

Plaza Centres wybudowała 12 centrów handlowych i centrów rozrywki w Krakowie, Łodzi, Kielcach, Lesznie, Toruniu, Zgorzelcu i Suwałkach.

Ronson Europe to zarejestrowana przez warszawską giełdę papierów wartościowych firma specjalizująca się w branży projektowej w sektorze nieruchomości, realizująca projekty w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Ronson Europe to spółka córka Israel`s Dori Group. Dori została założona w 1961 roku i jest jednym z przodujących przedsiębiorstw w izraelskiej branży budowlanej. Firma rozbudowuje nielegalne osiedla żydowskie na okupowanym Zachodnim Brzegu i w Jerozolimie Wschodniej, wliczając w to budowę 150 ekskluzywnych apartamentów (2-6 pokojowych) w Mamili oraz 314 apartamentowców (2-5 pokojowych) oraz tzw. bliźniaków w kolonii Modi`in City na Zachodnim Brzegu. Firma wybudowała również bazę wojskową w północnym Izraelu. Zbigniew Magdziarz, szef Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tel Avivie twierdzi, że izraelskie inwestycje w Polsce przekroczyły poziom 2 mld dolarów – wiele z przedsiębiorstw ma swoje siedziby w Europie (np. Holandii) lub Stanach Zjednoczonych.

Jaffa – po pierwsze starożytne miasto portowe Palestyny, po drugie słynne na cały świat pomarańcze. Swój smak czerpią z kunsztu sadowniczego wielu pokoleń Palestyńczyków, którym hojnie dzielili się z pierwszymi osadnikami żydowskimi. W 1948 r. Izrael zawłaszczył pomarańczowe gaje Jaffy i donikąd wypędził większość Palestyńczyków. Niewielu potrzebnych dla podtrzymania upraw zostawiono, skazując na poniżenie. Prawdziwa Jaffa zniknęła, jej miejsce zajął Tel-Aviv i niezwykle lukratywna marka zbudowana na rozpaczy nieobecnych.

Za każdym razem, kiedy robimy zakupy, pijemy kawę, oglądamy filmy albo kupujemy akcesoria do naszego domu musimy zdawać sobie sprawę z tego, do kogo trafiają nasze pieniądze i czy ich ostatecznym przeznaczeniem nie jest sponsorowanie zbrodni wojennych. Polska jest sygnatariuszem Konwencji Genewskich, Statusu Rzymskiego oraz europejskich deklaracji na rzecz praw człowieka, które zobowiązują nasz rząd (niezależnie od rządzącej partii) do przestrzegania prawa międzynarodowego. To oznacza wycofanie się z podpisywania kontraktów z tymi izraelskimi przedsiębiorstwami, które łamią prawo międzynarodowe oraz zobligowanie polskich przedsiębiorstw do przestrzegania prawa międzynarodowego i zerwania relacji z firmami odpowiedzialnymi za zbrodnie wojenne i okupację.

Więcej informacji o tym, które izraelskie korporacje czerpią korzyści z okupacji znajdziesz na stronie:

www.whoprofits.org


Za: kampania-palestyna.pl

Szwedzka, sympatyzująca z socjaldemokracją popołudniówka “Aftonbladet”, opublikowała krótkie wskazówki, jak można bojkotować Izrael, w oparciu o treści na stronie internetowej www.bojkotta-israel.org.

Bojkotować Izrael oznacza między innymi nie kupować izraelskich produktów. Oto ich lista:

 • Owoce i warzywa marki Jaffa, Carmel i Top,
 • Sól morska Jozo,
 • Mrożona żywność wegetariańska (wszystko oparte na soi i proteinach z pszenicy) pochodzące z firmy Hälsans Kök [dosł. Kuchnia Zdrowia – admin],
 • Wina Chardonnay 2517, Yarden i 2518 Mount Hermon Red (oznakowania wg. firmy Systembolaget),
 • aparat do wytwarzania wody sodowej Soda Stream,
 • Ekologiczne lemoniady, sok pomarańczowy i grapefruitowy z sieci Konsum,
 • Sok pomidorowy Eldorado,
 • Kremy firmy Ahava i DSD,
 • Woda pitna dla biur firmy Eden Springs,
 • Kredki szkolne Omega,
 • Produkty IT: WizLan, Checkpoint, RiT, RadGuard, Algorithic, Ossi Scandinavia AB,
 • Program komputerowy ICQ,
 • Podróże liniami lotniczymi El Al,
 • Produkty oznaczone kodem kreskowym 729, który oznacza państwo Izrael lub izraelskie państwowe przedsiębiorstwo eksportowe Agrexo.

Sven av Stockholm

Za: marucha.wordpress.com

super pharm

Zobacz również:

BojkotujIzrael.blogspot.com

Boycott Israeli Products & Companies which are Supporting Israel

39 Komentarzy

 1. […] Więcej informacji o celach kampanii BDS tu. […]

  Polubienie

  Pingback - autor: Zwycięstwo BDS w londyńskim sądzie « Wolna Palestyna — 17/08/2010 @ 21:25

 2. Popieram!

  Polubienie

  Komentarz - autor: poliszynel — 24/09/2010 @ 18:56

 3. …ja właściwie mam pytanie do administratora-czy mógłbym zamieścić tekst najlepiej w całości na stronach mojego blogu odnośnie „Nie wspierania apartheidu”? Oczywiście z linkiem źródła artykułu 🙂
  ja tak jak „WOLNA PALESTYNA” należne do wolnej prasy i się z tym zgadzam w 100% !!!

  Polubienie

  Komentarz - autor: Bardzo Wirtualna Polska — 20/10/2010 @ 23:31

 4. Jasne, rozpowszechnianie wskazane! 🙂

  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

  Komentarz - autor: palestyna — 20/10/2010 @ 23:36

 5. Przerażająca jest nasza bezbronność. Jeszcze rok temu wyśmiałabym podobny artykuł, jednak od pewnego czasu moje poglądy zmieniając się, zaczęłam dostrzegać szalenie nieobiektywne podejście naszych mediów, w szczególnośc tvn i wyborczej, którymi powoli zwyczajnie brzydzę się. Zaczęłam szuakć informacji z innych zródeł i to co widzę martwi mnie. Rząd Tuska doskonale opanował propagandę, manipulację, niszczy nas z uśmiechem od ucha do ucha, a my nie reagujemy, idziemy jak baranki na rzez, przykre ale niestety prawdziwe. Podziwiam autora artykułu za odwagę, wątpię jednak czy Polacy są jeszcze w stanie bronić się.

  Polubienie

  Komentarz - autor: Kat — 24/10/2010 @ 20:11

  • Niestety mam to samo…
   Może się zestarzałem, a może moja świadomość polityczna dojrzała.
   Nasz premier kłamie w żywe oczy.
   Z obietnic wyborczych z roku 2007 nic nie zrealizował, a ludzie dalej na niego głosowali.
   A w TVN-e dzisiaj reklamują AIDS 🙂

   A oto wyborcy PO

   A to fakt, Troszkę długi film, ale warto obejrzeć

   Polubienie

   Komentarz - autor: Lulek — 01/12/2011 @ 10:04

 6. Wizja Polski w przedwiośniu 2015 stała się hitem w całym internecie 🙂
  Wklejajcie tekst w swoje strony internetowe w ten sposób można walczyć z żydowskim rządem w Polsce !
  Niech rabinowie : Nicolae Tusku czyli Donald Tusk , Isaak Stolzman czyli Aleksander Kwaśniewski , Haka Grundbaum czyli Hanna Gronkiewicz Waltz , Aaron Bucholtz czyli Leszek Balcerowicz i cala reszta JUDEOPOLONII nie czuje się pewnie.
  WIZJA POLSKI W PRZEDWIOSNIU
  http://shoptop.ca/wizja-polski-w-przedwiosniu/

  Polubienie

  Komentarz - autor: VOOOOF — 31/10/2010 @ 06:31

 7. POPIERAM bojkot faszystowskiego iSSraela

  Polubienie

  Komentarz - autor: T. de Torquemada — 30/06/2011 @ 07:40

  • Popieram w całej rozciągłości. Fakty są porażające. Mam nadzieję, że większość uśpionych się zbudzi, zareaguje i powie ” nie pozwalam”

   Polubienie

   Komentarz - autor: Calineczka — 18/07/2011 @ 18:29

 8. Precz z żydowskim rasizmem! To przez nich muzułmanie atakują chrześcijan-nie rozróżniają nas!
  Zmieńmy to-nie finansujmy morderstw dokonywanych na Palestyńczykach!
  Kupujcie PEPSI,i tak jest lepsze od Coca Coli!
  Nie jedzcie w McD,to żydowskie,niezdrowe świństwo!
  Bojkotujcie Izrael!!!
  ————————————————————————————————————————————————————————————–
  Zapraszam na bloga:
  http://bws2000.cba.pl/

  Polubienie

  Komentarz - autor: bws2000 — 20/07/2011 @ 13:08

 9. Zapewne też antysemita?

  Polubienie

  Komentarz - autor: Admin — 24/07/2011 @ 19:55

 10. Ja juz otrzymywalem grozby na maila, bo chcialem zapytac na forum zydowskim co sadza o ksiazce Szlomo Sand „Kiedy i jak wynaleziono narod zydowski” ? Prawda jest taka ze nie skrzywdzilbym istoty ludzkiej ale zydow bez skrupulu wybilbym do 5 pokolenia wlacznie. A potem napil sie pepsi.

  Polubienie

  Komentarz - autor: PAWELGD — 01/11/2011 @ 10:14

 11. Co sadzicie o pomysle zjednoczenia sie i pokazanie takiej k… sikorskiemu i ze nie reprezentuje pogladow obywateli polski tylko zydow. I to nie tylko jemu ale i innym. Wyprodukujmy emblematy z flaga wolnej palestyny i uzywajmy ich na codzien jako element naszej garderoby czy to bedzie opaska na reke czy czapka czy kazdy inny przedmiot. To nasi przodkowie walczyli w obronie takich idealow jak sprawiedliwosc i wolnosc, i my mamy to obciazenie w genach. Zadna inna europejska nacja nie jest w stanie sie zjednoczyc tak jak my, a zydzi od dawna chca nas sklucic, ale to nie tedy droga, bo czy ktos jest lewicy czy prawicy to i tak stane za nim jesli jest moim rodakiem.

  Polubienie

  Komentarz - autor: POLAK — 01/11/2011 @ 10:38

  • Popieram. Sami działają w podziemiu i np. doprowadzili do tego, że nie podaje się narodowości, ale dąży się do ukazania wielu mniejszości w kraju, aby było ciężej zjednoczyć kraj w przypadku potrzeby. Myślę, że taka potrzeba nadeszła.

   Polubienie

   Komentarz - autor: kngm — 08/05/2012 @ 20:19

 12. Proste, kłamliwe i skuteczne działanie „naszego” premiera…
  Zwiększmy ilość pieniędzy wpływających do ZUS, aby ratować budżet państwa.
  Czyim kosztem, ano kosztem wszystkich obywateli….
  Weźmy ludziom to co „Nie daj Boże mogą przekazać swoim dzieciom”
  Mamy mniej pieniędzy zaoszczędzonych „w swoim” emerytalnym portfelu, z którego notabene nie będziemy mogli w ogóle skorzystać, bo Tusek chytrusek miał już w planie podwyższenie wieku emerytalnego.
  To proste mamy umrzeć zanim przejdziemy na emeryturę i…?
  Ani z ZUS-u, ani z OFE nic nam się nie należy… tak jak kiedyś w socjalizmie.
  Nie możemy mieć możliwości przekazania naszych zarobionych pieniążków swoim potomkom.
  Jaki będzie następny krok?
  Nie macie wrażenia, że cofamy się do socjalizmu?
  Tylko przez kogo zorganizowanego?
  SZOK,SZOK, SZOK….

  Polubienie

  Komentarz - autor: Lulek — 01/12/2011 @ 12:45

  • ZALATWMY SPRAWE POKOJOWO JAK ISLANDCZYCY-CHWALA IM ZA TO

   Polubienie

   Komentarz - autor: krystyna konowalska — 03/02/2012 @ 21:07

 13. Polacy na co czekamy????

  Polubienie

  Komentarz - autor: alltus — 05/12/2011 @ 10:54

  • wlasnie na co??chyba na to az bedzie za pozno na cokolwiek!!ludzie w Polsce i na swiecie nie sa uswiadomieni nie wiedza jak jest naprawde a to dlatego ze media i inne srodki przekazu oglupiaja ludzi i piorą mózgi!!

   Polubienie

   Komentarz - autor: sebikk — 03/01/2012 @ 14:55

 14. Należy bojkotować wszystko co nie jest POLSKIEJ, RODZIMEJ PRODUKCJI, nie tylko Izrael.

  Polubienie

  Komentarz - autor: Trekaron — 11/12/2011 @ 20:45

 15. Wiecie co?
  Kiedy zaczynam głębić temat, to staram się dokładnie zapoznać z historią…
  To do czego doszedłem przeraża mnie coraz bardziej.
  Wiecie dlaczego zawsze do USA będziemy jeździć „na wizę”?
  Ja już wiem. Odpowiedź w linku.
  http://www.pardon.pl/artykul/5827/ukryci_zydzi_rzadza_polska_jest_ich_6_milionow
  Wiecie dlaczego Polska blokuje powstanie Państwa palestyńskiego? Oczywiście z tego samego powodu.
  Nie może być tak, że w „Państwie izraelskim II” czyli w Polsce zabraknie siły roboczej. To my jesteśmy robolami, a oni są przy władzy.
  Kiedyś Polska sprzeciwiając się Lidze Narodów dążyła i szkoliła Żydów do zorganizowania powstania Państwa żydowskiego(może Piłsudski, chciał im pomóc, aby nam nie mieszali, delikatnie mówiąc wydalić w pozornej walce o ich ojczyznę) no ale po wojnie „Amerykanie” to zrobili… A może to ci sami, którzy po wojnie uciekli z Polski?

  Polubienie

  Komentarz - autor: Lulek — 12/12/2011 @ 15:13

 16. zydokomuna wyniszcza polska rodzine natym polega zydowski plan pszejmowania naszego majatku i niszczenia polskiej inteligencji katyn to ich sprawka tam bylo wielu zydkow ktuzy naciskali na spust a teraz polacy sami wyjezdzaja bo ktos zniszczyl nasze fabryki to gdzie mamy pracowac polacy musimy dzialac dla naszyh dzieci bo niedlugo to my bendziemy narodem wygnanym bez wlasnego panstwa to jusz widac wiele rodzin stracilo wszystko i niemaja jusz do czego wracac bo kto im pomoze napewno nie tusk jemu oto hodzi zeby jego ziomale tu pszejeli majatki a my polacy rdzenni to mamy byc parobkami w innyh krajah

  Polubienie

  Komentarz - autor: jacek wisniewski — 20/12/2011 @ 00:31

 17. i pamietajcie wasze dzieci najbardziej sa zagrozone rodzic w polsce jest marionetka tylko poto zeby zawladnac naszymi dziecmi jesli ktos tego nie widzi to zobaczy bardzo szybko a jesli niehce widziec to musi byc zydkiem gdzie ta polska rodzina i jej wartosci wszystko masoneria nam odebrala Polacy wlasnie w takiej hwili umiemy podejmowac wyzwania to znaczy ze nie zginiemy jesli bendziemy polakami i niebendzie podzialow polska jest podzielona bo propaganda zydowska nad tym pracuje zeby doszlo do walki miedzy polakami bo zydek najwiecej zarabia jak w panstwie jest burdel albo wojna oni to robia nie od dzisiaj jedni gina a inni zarabiaja natym polega zydoski interes moi dziadowie dawno mowili ze zyd wysysa krew z polaka bo taka jego natura

  Polubienie

  Komentarz - autor: jacek wisniewski — 20/12/2011 @ 00:51

 18. Czasem brakuje mi już słów i sił by żyć dalej w tym znieowolonym państwie i świecie w którym zło ubrane w odpowiedni płaszczyk panoszy się i żeruje swobodnie. Gdyby nie moja kochająca żona i synek już dawno straciłbym nadzieję bo nie chcę żyć dalej w tak zakłamanym i plugawym świecie. Obraz tego maleńkiego palestyńskiego chłopczyka powinien dotrzeć do wszystkich polskich domów. Roześlę go do wszystkich swoich znajomych i was również o to proszę – przynajmniej pokażcie to swoim najbliższym, wmawia się nam że Izrael jest biednym atakowanym państwem które musi się bronić przed hordą rozwścieczonych arabskich terrorystów – tak właśnie to maleństwo w które snajper dokładnie wymierzył swój pocisk , pewnie było na spacerze ze swoją mamą , może uczyło się chodzić , może właśnie cieszyło się z nowej zabawki w chwili gdy padł strzał – niech śmierć tego maleństwa nie pójdzie na marne !!!

  Polubienie

  Komentarz - autor: Grzegorz Kawecki — 02/01/2012 @ 13:56

 19. Prosimy wszystkich mądrych ludzi o oświecanie nas , by nie było znów ,,miałeś chamie złoty róg ,, Ja tu zaglądać będę często

  Polubienie

  Komentarz - autor: schaeffer — 11/01/2012 @ 20:44

 20. Jaki pan taki kram.
  Pan wybrał sobie odpowiedni naród do zgładzenia ludzkości.Po co bawić się w potop.O tym jak się nawzajem uzupełniają – pan i jego trzoda, przykładnie obrzezana, należy poczytać w piśmie”świętym”.Faktycznie świecą przykładem dla innych.Mojżesz uratowany przez Egipcjan, wychowany na dworze Faraona jak się im odwdzięczył razem ze swoją bandą złodziei?
  Jeszcze Polska nie zginęła …i domu naszego za darmo nie oddamy!

  Polubienie

  Komentarz - autor: Lilit — 31/01/2012 @ 12:18

 21. Musi nadejśc kres żydowskim okupantom,który plują nam w twarz,nadszedł czas oburzenia,syjoniści to ukryta prawa ręka komonizmu,tylko oporem i siła zwyciężymy,krew i honor,Polska ponad wszystko…

  Polubienie

  Komentarz - autor: karolek — 05/04/2012 @ 22:55

 22. Polska dla Polaków!!!Żydostwu stanowcze „NIE”!!!

  Polubienie

  Komentarz - autor: Rafalski — 18/04/2012 @ 18:30

 23. Zdjęcia dla ludzików o mocnych nerwach:

  http://occupiedpalestine.wordpress.com/2010/11/16/the-new-abu-ghraib/

  Polubienie

  Komentarz - autor: Admin — 26/04/2012 @ 20:25

 24. Żydzi – wasze brudne łapska won od Iranu!

  Polubienie

  Komentarz - autor: Przemq — 01/05/2012 @ 19:57

 25. Nie zapominajcie o Netii.

  Polubienie

  Komentarz - autor: hh — 19/06/2012 @ 17:33

 26. POmalo zaczynam rozumiec moja sytuacje, przeszlam troche wiecej jak normalny czlowiek znalazlam sie nie wtym miejscu co powinnam byc zniszczyli moje zycie USA -zydzi i dalej mnie przesladoja podla jest ta nacja gorsze od kleszcza

  Polubienie

  Komentarz - autor: ewa wisniewska — 06/07/2012 @ 02:02

 27. Jeszcze z firm izraelskich wymienie koncern farmaceutyczny TEVA, ktory ma w Polsce filie, wiec klient mysli, ze kupuje polski produkt – to sie pokrywa z tym, ze chca za wszelka cene sie ukrywac. Oraz firma developerska WATERLINE, ktora wybudowala apartamentowiec w gdanskiej marinie jachtowej na ul. Stagiewnej.
  Na pohybel!

  Polubienie

  Komentarz - autor: Ulina — 17/08/2012 @ 10:02

 28. http://slowianin.wordpress.com/2012/05/21/po-co-nam-mistrzostwa-europy/

  Polubienie

  Komentarz - autor: Słowianin — 19/08/2012 @ 15:25

 29. Żydzi, słuchajcie, bracia. Zaniechajcie wasze poczynania względem świata, pokoju… Tu nie chodzi tylko o Polskę… spójrzcie co się dzieje… totalna globalizacja. Nie znam rodziny, która nie miałaby w domu butelki coca- coli, czy „pysznej” czekolady od NESTLE. Przejmują świat, trzeba zacząć działać, organizować się, bojkotować i zaszczuć skurwys… Popaprany świat skończy się, bo ludzie widzą co się dzieje, budzą się… Każde kurewstwo się kiedyś kończy, lecz potrzeba mobilizacji… Mówie wam… w Polsce to nie przejdzie, próbowali z ACTA (grubsza afera z moim udziałem)… NIC Z TEGO W POLSCE ZAWSZE BYŁY POWSTANIA, ZAWSZE LUDZIE WALCZYLI DO KOŃCA I NIE WAŻNE : NIEMIEC, RUSEK, TUREK CZY ŻYD. POLACY SĄ JEDYNI W SWOIM RODZAJU. ZAWZIĘCI DO KOŃCA, TAKA NATURA NASZA !!!! POLSKA WOLNA !!

  Polubienie

  Komentarz - autor: zwjalaczanmiy — 05/09/2012 @ 20:24

 30. Zgadzam się z wami , musimy się obudzić już teraz bo jeśli przespimy „dzisiaj” to „jutra” juz nie bedzie ale piszac tu i grozac „im” niewiele zdzialamy , trzeba zrobic jakas akcje , wyjsc na ulice zeby ktos zobaczyl ze Polacy umia sie zjednoczyc i zawiesic lokalne spory , niewazne czy to kibole , dresy czy nawet mafia , jak wyjda na ulice to wtedy rzad zobaczy ze nie ma z nami zartow bo wolnosc zaczyna sie wtedy gdy rzad zaczyna bac sie ludu!!!

  Polubienie

  Komentarz - autor: nonames — 29/10/2012 @ 10:41

 31. Powiem Wam tak… Do około września tego roku byłem za światowym pokojem (dalej jestem), chodziło mi głównie o pokój religijny, mimo tego, że jestem ateistą. Ale teraz nie mogę. Mam ochotę osobiście pozabijać żydów. Takie małe państewko, a taką siłę maja. To jest dla mnie nie do zrozumienia, naprawdę… Yh

  Polubienie

  Komentarz - autor: kobalo — 02/11/2012 @ 09:47

 32. Jeżeli macie możliwość dostania (trudno ją kupić,a Biblioteka Narodowa ma w swoich zbiorach tylko dwa egzemplarze) i przeczytania książki pt.”PRZEZ MORZE CZERWONE KU GETTOM EUROPY” , to zachęcam do lektury.Prawdziwa historia żydów.Autor, Władysław Bocquet.opierał się tylko i wyłącznie na piśmie Starego Testamentu.Praktycznie przeanalizował St.Test,i pokazał całą prawdę o żydach ,zarazem będąc obiektywnym.Włos się jeży.Książka za czasów PRL była zakazana w obiegu jak i w księgarniach,bibliotekach i w sprzedaży. Polecam też książkę „TALMUD O GOJACH A KWESTIA żydowska W POLSCE”. Autor Ks.prof.dr Stanisław Trzeciak w 20-o leciu międzywojennym a dokładniej w 1936 r brał udział w debatach sejmowych i występował w komisjach jako rzeczoznawca „rytuału rzezi schechita”. Przy sejmie RP był specjalistą w kwestiach żydowskich dotyczących prawa świeckiego jak i kanonicznego. Był powszechnie uznawanym za najlepszego znawcę talmudu.Książkę można kupić bez problemu tylko trzeba trochę poszukać. Z książki dowiecie jak żydzi tłumaczą sobie różnego rodzaju problemy jakie powstają w ich życiu codziennym,jak i w życiu nie żyda.Można powiedzieć -zbiór praw, przepisów jak traktować nieczystego czyli nie żyda,goja,akuma.Czytając te książki nie denerwujcie się.Słowo żyd specjalnie piszę z małej litery.POZDRAWIAM – ANTY Żyd,nie antysemita,obraził bym inne narody semickie używając słowa antysemita.

  Polubienie

  Komentarz - autor: Andrzej — 24/03/2013 @ 13:41

 33. Sława Wam bracia!
  Racja jeśli chodzi o Biblię.Trzeba ją przeczytać ze zrozumieniem jak książkę a nie jak świętą księgę i już będziecie wiedzieć czym są żydzi ,jak i po co są stworzeni oraz przez kogo prowadzeni.POLECAM TAKŻE WEDY SŁOWIAŃSKIE . My Polacy a wcześniej Słowianie to Ród Wielki.Mamy w sobie sumienie i moc uśpioną przez podstępnych ale w końcu obudzimy się wraz z innymi Rodami by uczynić świat dobrym.

  Polubienie

  Komentarz - autor: errorNWO — 26/04/2013 @ 00:08


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: