Wolna Palestyna

24/10/2017

Oręże antysemityzmu – Israel Shamir

Filed under: Publicystyka — Wolna Palestyna @ 13:46

18.10.2017, tłum. RAM

Palestyna – z jej cudownymi pofalowanymi krajobrazami i czcigodnymi, wiekowymi drzewami oliwnymi, z których część została zasadzona rękami samej Maryi, Dziewicy, Matki Jezusa Chrystusa, wieśniaczki posiadającej gaj oliwny niedaleko Cremisan Convent w Beit Jalla, do tej pory noszącym Jej imię; Palestyna z jej krzepkim, góralskim narodem, smukłym, opalonym, o niebieskich oczach; moja druga, a może nawet pierwsza ojczyzna, z której piszę te słowa; Palestyna – jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie ludzie nie boją się wypowiedzieć słowa „Żyd”.

Ghassan Abdulla, mój palestyński przyjaciel, emerytowany nauczyciel chemii – (zaprzyjaźniliśmy się przed laty, gdy usiłowaliśmy wypromować koncepcję Jednego Państwa dla wszystkich mieszkańców Ziemi Świętej, obojętnie jakiej by nie byli wiary – koncepcję powszechnie zaakceptowaną na świecie, czy to w USA, czy w UK, w Rosji czy we Francji, ale w samej Palestynie ciągle jeszcze uważaną za zbyt ekstremalną ) – często odwiedzany jest przez gości z Niemiec i Austrii, jako że jego żona pochodzi z niemieckojęzycznej części Szwajcarii.

Ludzie ci są zaszokowani, kiedy słyszą, że ktoś wymawia słowo „Żyd”, szczególnie, gdy towarzyszy mu negatywny kontekst – dla przykładu: „Żydzi nie pozwalają, byśmy mieli wodę”, „Żydzi zabraniają nam używania lotniska”, „Żydzi ogłosili stan oblężenia i nie możemy pójść do kościoła”, „Żydzi strzelali do dzieci na skrzyżowaniu” i wiele innych podobnych zdań – zbyt częstych w kraju, w którym Żydzi rządzą, a „poganie” podporządkowują się i umierają. Niemieccy goście instynktownie szukają łóżka po to, by wczołgać się pod nie i w ten sposób się ukryć. Jeżeli zaś nie znajdują jakiejś „drogi ewakuacji” – mamroczą: „Z pewnością nie dotyczy to wszystkich Żydów”, albo: „My kochamy Żydów”, lub coś jeszcze innego – równie głupiego.

Amerykańska okupacja militarna w Europie zaszczepiła w sercach i umysłach Europejczyków potworny strach przed Żydami. Ten strach był znany już wcześniej: Ewangelia potwierdza to, mówiąc, że ludzie bali się mówić otwarcie o Chrystusie „ze strachu przed Żydami”. Od tamtych czasów – strach nie zrobił niczego innego, jak tylko urósł i spotęgował się. A założywszy, że tego rodzaju strach istnieje – byłoby rzeczą dziwną by nie został użyty.

Wybory w Austrii, jakie odbyły się ostatniej niedzieli, są tego znakomitym dowodem. Podczas kampanii wyborczej rządząca w Austrii partia SDO zaimportowała z Izraela Tala Silbersteina – „specjalistę” od dirty tricks –  określanego w jiddish jako macher, a wszystko po to, by oczernić rywala – Sebastiana Kurza. Silberstein otwarł profil na Facebooku na nazwisko Sebastiana Kurza, opublikował na nim silne teksty antysemickie a także zorganizował grupy fanów Kurza, zamieszczając na ich stronach twarde slogany nazistowskie.

Tal Silberstein,
https://de.wikipedia.org/wiki/Tal_Silberstein

Sam Kurz zorientował się, co jest grane, i poprosił moderatorów Facebook’a, by zablokowali konto. Zazwyczaj nie trzeba powtarzać dwa razy, by Facebook zastopował materiały nazistowskie. Także problem fałszywej deklaracji tożsamości jest rozwiązywany w rozsądnym terminie. W tym przypadku jednakże pan Zuckerberg i jego słudzy ociągali się nieco w podważeniu nazistowskiego wystąpienia Silbersteina.

(Kurz: “Silberstein ist Weltmeister des Dirty Campaigning und im Anpatzen anderer”)

Kurz miał szczęście, że Silberstein był aresztowany w Izraelu za przestępstwa związane z korupcją, dzięki czemu Facebook zareagował i usunął strony i grupy założone przez niego. Gdyby Silbersteina zaaresztowano gdzie indziej – zostałby okrzyknięty ofiarą antysemitów, a jego nienawistna aktywność w sieci nie zostałaby tknięta.

(Israeli Billionaire Beny Steinmetz’s Arrest Linked to Real-estate Deals in Romania, Police Say)

Tal Silberstein, ekspert z zakresu Black PR, znany jest z tego rodzaju działalności. Już wcześniej – podczas gdy prowadził kampanię wyborczą Julii Tymoszenko na Ukrainie, był łączony przestępstwami korupcyjnymi. Tymoszenko skończyła w więzieniu, a Silberstein wyjechał do Izraela. W Austrii przytrafiło mu się sporo niepowodzeń: hakerzy ujawnili jego korespondencję z partią SDO, jego plany stały się wszystkim znane, przywódcy SDO musieli wycofać się i SDO przegrała wybory.

(Israeli campaign advisor hired to aid Tymoshenko win Ukraine presidency)

Tak więc próba napiętnowania Kurza jako antysemity do pewnego stopnia nie powiodła się. Silberstein próbował obsmarować jako nienawidzącego Żydów jeszcze innego austriackiego polityka, a mianowicie lidera FPO – Heinza Christiana Strache. Koniec historii jest dla nas pocieszający: pomimo rzekomego ich antysemityzmu – Austriacy woleli wybrać obie wymienione partie, tj. Kurz List i FPO i ukarali koszerną partię SDO.

Jednakże zanim zabierzemy się za świętowanie – przyglądnijmy się mankamentom tegoż wspaniałego wydarzenia. Po to, by oczyścić tak własne osoby, jak i swe partie z żydowskich oszczerstw, obydwaj liderzy złożyli przysięgę wierności Izraelowi. Pojechali – każdy na własną ręką – do Izraela, zrobili sobie zdjęcia z premierem Netanyahu oraz przed pomnikiem holocaustu i bez końca opowiadali o tym, jak bardzo kochają i doceniają Izrael.

Oskarżenie o antysemityzm jest sytuacją win-win dla Żydów. Jeżeli polityk nie robi tego, co chcą Żydzi – nazywają go antysemitą i on (rozwiązanie a) robi to, co mu każą, oraz/lub (rozwiązanie b) składa przysięgę wierności Izraelowi. W przypadku (a) polityk jest liberałem, w przypadku (b) jest nacjonalistą. W obydwu wariantach Żydzi zwyciężają.

Palestyńczycy tracą natomiast. Są zamknięci za wysokim murem, nie mogą wyjść stamtąd, a Żydzi kiedy chcą  przychodzą do nich, zabierają kogoś, mordują go lub zamykają w swych bezimiennych więzieniach.

Od czasu do czasu Żydzi zajmują wzgórze lub dolinę i budują tam zamkniętą wspólnotę jedynie dla Żydów. Zabierają wodę i zabierają pola. Jeżeli dla przykładu Palestyńczycy zbudują sobie elektrownię – Żydzi bombardują ją, tak, że nic z niej nie zostaje. Żydzi mówią, że w przeciwnym razie Palestyńczycy mogliby używać elektryczności do produkcji broni, po to by zabijać Żydów. Korzystniej jest dla nich sprzedawać prąd: za część elektryczności płaci UE, resztę opłaca PNA – Palestinian National Authority, zaś pieniądze i przełącznik pozostają w rękach Żydów.

Czy dajecie radę czytać poprzedni paragraf bez sporego zakłopotania? Jeżeli nie, to również jesteście ofiarami łowców antysemitów. Nie podobają mi się ludzie nienawidzący Żydów, ale łowcy antysemitów są gorsi, są o wiele gorsi – ponieważ powodują szkody prawdziwe, a nie urojone.

Popatrzcie na Weinsteina, hollywoodzkiego idiotę. To jest typowy łowca antysemitów, marzący o tym, by zabijać goyim, jak ma to miejsce w jego filmie „Inglourious Basterds”, albo pieprzyć shiksy (gojki). Wzywał do „spuszczenia łomotu” na nieprzyjaciół Izraela – organizując się na wzór mafii, chociaż chłopcy, o których mówił, mogliby mafii dawać lekcje.

Harvey Weinstein,
https://en.wikipedia.org/wiki/Harvey_Weinstein

Wydawca  Żydowskiego http://www.tabletmag.com napisał w swym artykule, że Weinstein  zmuszał pogańskie dziewczęta do uprawiania z nim seksu, ponieważ jako prosty chłopak z Bronxu marzył o wykupieniu się z plebejskich i semickich korzeni.

(The Specifically Jewy Perviness of Harvey Weinstein)

Podczas Gali Algemeiner w Nowym Yorku Weinstein oświadczył: „Kocham Izrael, kocham to, co Izrael sobą reprezentuje, jestem dumny z bycia Żydem, jestem Izraelczykiem w moim sercu i umyśle”.

(Oscar-Winning Producer Harvey Weinstein at Algemeiner Gala: ‘I Am Israeli in My Heart and Mind’)

Ilekroć palestyńskie dziecko jest zabijane i ilekroć żydowski buldożer wyrywa z ziemi drzewo oliwne – Weinstein i Silberstein są współwinowajcami tej zbrodni.

Aktualnie w Anglii w Labour Party trwa niesamowite polowanie na antysemickie czarownice. Chodzi o to, by zniszczyć Jeremy Corbyna i ponownie oddać partię w ręce ludzi Blaira i jego żydowskiego sponsora Mandelsona, który powiedział, że „każdego dnia” usiłuje osłabić pozycję Jeremy  Corbyna przy pomocy oskarżeń o antysemityzm. Corbyn robi wszystko, co w jego mocy, by zabezpieczyć się z tej strony. Z partii, za błahostki, zostali wyrzuceni uczciwi ludzie i aktywni działacze, ponieważ Żydzi zażądali ich głów. Na polecenie izraelskiego ambasadora w UK z partii usunięty został również profesor Moshe Machover, nauczyciel akademicki i socjalista izraelski, długoletni rezydent w UK.  

(Peter Mandelson: I try to undermine Jeremy Corbyn ‚every single day’)

USA są najgorszym przykładem strachu przed Żydami. Amerykanie tak bardzo boją się Żydów, że przy każdej okazji wyrażają swą wiernopoddańczą miłość do nich. Nie robią tego jednak w rozmowach prywatnych. Spotkałem kilka amerykańskich osobistości. Kiedy byli przekonani o tym, że nie podsłuchuje i nie nagrywa ich NSA – rozmawiali prawie że swobodnie o żydowskim jarzmie. Jednakże publicznie nigdy nie wypowiedzieliby się przeciwko żydowskiej woli. Znam tylko jedną członkinię Kongresu, która ośmieliła się to zrobić, a mianowicie Cynthię McKinney. Osoba ta straciła swe stanowisko, ale stała się sławna. Nie należąca do rasy białej – okazała się mieć więcej odwagi, niż wielu białych.

Cynthia McKinney,
https://en.wikipedia.org/wiki/Cynthia_McKinney

Teraz popatrzcie na Trumpa. Od początku swej kariery politycznej każdego dnia, lub dwa razy na dzień mówi, że nie jest antysemitą. A po to, by to udowodnić, wiąże się coraz to ściślej z Izraelem.

Robi wszystko, co w jego mocy, na rzecz Izraela. Wyszedł wściekły z UNESCO, ponieważ nie są tam wystarczająco posłuszni wobec Izraela – pomimo, że sprzeniewierzyli się własnym zasadom wybierając francusko-marokańską Żydówkę na swego dyrektora, po to, by przypodobać się Trumpowi i Neytanyahu. Trump zniszczył porozumienie nuklearne z  Iranem, bo zażądał tego Netanyahu. Ale pomimo to Żydzi i tak wrzeszczą każdego dnia, że Trump jest antysemitą.

Podczas gdy piszę ten artykuł dzieje się to po raz kolejny, ponieważ Trump nakazał senatorowi Chuckowi Schumerowi zweryfikowanie pozycji Izraela jeśli chodzi o porozumienie nuklearne z Iranem.

(Trump Conjures anti-Semitic ‚Dual Loyalty’ Canard, Sends Critic Schumer to ‚Tell That to Israel, Chuck’)

Obecnie, razem z Netanyahu, Trump przygotowuje wewnętrzną palestyńską wojnę domową, lub co najmniej zablokowanie palestyńskiej drogi do demokratycznego uporządkowania jej spraw wewnętrznych. Od roku 2006 Palestyńczycy są podzieleni pomiędzy Fatahem i Hamasem. Aktualnie pragną uformowania rządu koalicyjnego i przeprowadzenia własnych wyborów demokratycznych, jak zrobili to w roku 2006. Z pewnością Izrael jest temu przeciwny, jak jest przeciwny wszelkim próbom zatrzymania przelewu krwi w tym regionie.

Żydzi zawsze pragną coraz to więcej wojny – od wojny irańsko-irackiej, po „wojnę przeciwko terroryzmowi”, wojnę w Syrii – oni zawsze chcą wojny, a w sposób szczególny Żydzi pragną palestyńskiej wojny domowej. I w tym momencie do gry wchodzą Stany Zjednoczone, twierdząc, że Hamas to terroryści i że USA zablokują PNA – Palestinian National Authority – w amerykańskich sądach i bankach – jeżeli ta zaakceptuje Hamas.

Tak to Żydzi kontynuują dalej używanie tegoż fenomenalnego narzędzia ofensywy, zwanego antysemityzmem. Nawet jeżeli nie niszczą swych wrogów (Trump, Corbyn czy Kurz nie zostali zniszczeni) – zmuszają zaatakowanych polityków, by ci jeszcze bardziej popierali Izrael. Wypada orzeł – to ty tracisz, wypada reszka – to ja wygrywam. I to jest droga, która prowadzi do zatracenia.

Jedyną drogą wyjścia jest odczulanie ludzi w stosunku do oskarżeń o antysemityzm. To dlatego przyjmuję tak na stronie http://www.unz.com jak i na innych pewne zadziorne publikacje, bo chociaż nie są one w pełni poprawne, pomagają jednak w odczulaniu czytelnika. (…)

To jest właściwy czas, by pozbyć się żydowskiego jarzma, wziąwszy szczególnie pod uwagę fakt, że jarzmo to jest zaporą czysto psychologiczną.

Ludziom wolno jest nie kochać Cyganów, nie kochać tłumów migrantów, nie kochać bankierów, służalczych dziennikarzy czy macherów. Jest rzeczą całkowicie ok, jeżeli ktoś nie lubi Żydów. Nie jest to niezgodne z prawem. I nie musisz nadrabiać tego klękaniem przed Izraelem.

Jeżeli będziesz o tym pamiętać – oswobodzimy Palestynę. Jeżeli zapomnisz – wojna jest nieunikniona.

 

Źródło: http://www.unz.com/ishamir/antisemitism-weaponised
Za: http://ram.neon24.pl/post/140671,silberstein-weinstein-i-niepokonane-oreze-antysemityzmu

Reklamy
TrackBack URI

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: