Wolna Palestyna

18/07/2014

Izraelska parlamentarzystka wzywa do ludobójstwa na Palestyńczykach

Filed under: Wiadomości — Wolna Palestyna @ 12:50

Israeli lawmaker Ayelet ShakedZnana izraelska polityk i parlamentarzystka napiętnowała Palestyńczyków jako terrorystów mówiąc, że matki wszystkich Palestyńczyków także powinny zostać zabite podczas trwającej izraelskiej agresji na oblężoną Strefę Gazy.

Ayelet Shaked ze skrajnie nacjonalistycznej partii Żydowski Dom wezwała do rzezi na palestyńskich matkach, które rodzą “małe węże”.

“Muszą zginąć, a ich domy powinny zostać wyburzone, by nie mogły już one wydawać na świat żadnych terrorystów”, powiedziała Shaked, dodając: „Oni wszyscy są naszymi wrogami i powinniśmy mieć ich krew na naszych rękach. To się również tyczy matek martwych terrorystów”.

Te uwagi zostały uznane za nawoływanie do ludobójstwa, jako że oświadczyła ona, iż wszyscy Palestyńczycy są wrogami Izraela i muszą zostać zabici.

W poniedziałek 7 lipca Skaked zacytowała na swojej stronie na pejsbuku te oto słowa:

“Za każdym terrorystą stoją tuziny mężczyzn i kobiet, bez których nie mógłby się on zaangażować w terroryzm. Wszyscy oni są wrogimi bojownikami, a ich krew będzie na wszystkich ich głowach. Dotyczy to również matek męczenników, które wysyłają ich do piekła z kwiatami i pocałunkami. Powinny pójść w ślady synów, nie ma niczego bardziej sprawiedliwego. Powinny odejść tak samo jak fizyczne domy, w których wychowały te węże. W przeciwnym razie wychowa się tam więcej małych węży”.

Jest to fragment z przytoczonego przez Ayelet Shaked niepublikowanego artykułu napisanego 12 lat temu przez nieżyjącego już Uriego Elitzura, lidera syjonistycznego ruchu osadniczego i doradcy Netanyahu, dla którego pisał przemówienia. Shaked w swoim poście na pejsbuku napisała, że artykuł jest dziś aktualny tak samo, jak wtedy.

Ayelet Shaked zastała niedawno ogłoszona kobietą roku przez największy religijny izraelski tygodnik B’Shava za swoje działania na rzecz rozwoju syjonizmu, została również wybrana w zeszłym roku wybitną parlamentarzystką w badaniu przeprowadzonym przez telewizyjny kanał Knesetu.

Shaked jest ważną figurą w skrajnie prawicowej partii Żydowski Dom będącej częścią rządzącej koalicji w Izraelu. Znana jest z nawoływania do uwolnienia zdradzieckiego żydowsko-amerykańskiego szpiega Jonathana Pollarda i deportacji z Izraela wszystkich afrykańskich uchodźców.

Za: presstv.ir, davidduke.com

Reklamy

1 komentarz

  1. […] Zob. też: Izraelska parlamentarzystka wzywa do ludobójstwa na Palestyńczykach […]

    Polubienie

    Pingback - autor: Izraelska minister sprawiedliwości: Musimy zachować żydowską większość nawet kosztem praw | Wolna Palestyna — 15/02/2018 @ 12:39


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: