Wolna Palestyna

03/06/2014

Żyd daje instrukcje szwedzkiej parlamentarzystce

Filed under: Wiadomości — Wolna Palestyna @ 00:01

Wideo ukazuje szwedzką posłankę Julię Kronlid, która otrzymuje szczegółowe instrukcje od żydów na temat taktyki, jaką należy przyjąć podczas poszczególnych głosowań (program polityczny) w szwedzkim parlamencie.

Yonathan Avner Ben Yisrael – w ramach SJD (Szwedzko-Żydowski Dialog) – podaje posłance J. Kronlid “7 – punktowy program”, który partia chrześcijańska ma przyjąć jako swój, a zgodny z interesami Izraela.

Ten żyd instruktor, w mycce na głowie, siedzi w biurze poselskim Kronlid, a przybył tam w towarzystwie drugiego żyda przebranego za Araba (ostatnie klatki na filmie). Żyd peroruje, a szwedzka posłanka do parlamentu posłusznie kiwa głową, ewentualnie coś dodaje od siebie, za co żyd instruktor nagradza ją słowem aprobaty.

Warte podkreślenia jest to, że Kronlid jest członkiem partii “Sverigedemokraterna” (skrót SD – sverigedemokraterna.se), która uchodzi za ksenofobiczną, rasistowską i antysemicką.

Sceny z filmu nie są jednakże niczym zaskakującym!

Takie żydowskie pouczenia przyjmowane są z posłuszeństwem – ukazanym na tym filmie – przez papieży, premierów i ministrów, nie mówiąc już o dziennikarzach.

SJD – Mr. Yonathan Avner Ben Yisrael addresses the 7-step action program

SJD Founder & Executive Director – Yonathan Avner Ben Yisrael
Lobby meeting with Mrs. Julia Kronlid, Member of Parliament on behalf of Swedish Democrats
which is the only Pro-Israel party in the Parliament.

gazetawarszawska.com

Reklamy
TrackBack URI

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: