Wolna Palestyna

06/02/2013

Była minister spraw zagranicznych Izraela przyznała się do popełniania morderstw

Filed under: Wiadomości — Wolna Palestyna @ 15:39

09.12.12

tzipi-livniByła minister spraw zagranicznych syjonistycznego państwa Izrael przyznała się do mordowania intelektualistów na terenie Europy, operując pod ochroną MOSSAD-u, dla którego pracowała. Przyznała się także do bycia prostytutką, filmowania siebie i klientów podczas aktów seksualnych, aby później ich szantażować, manipulować, zdobywać tajemnice państwowe i zmuszać do współpracy. “Zrobiłabym to jeszcze raz…”

Tzipi Livni, była minister spraw zagranicznych Izraela wyjawia, że pracując jako agentka MOSSAD-u uprawiała seks z kilkoma arabskimi osobistościami “w celu wciągnięcia ich w skandaliczną sytuację i zdobycia tajemnic państwowych oraz politycznych ustępstw na korzyść Izraela”. Przyznała się nawet do morderstw na terenie Europy, gdzie ofiarami byli arabscy intelektualiści. Dodała, że MOSSAD był zmuszony do takich interwencji (czytaj: morderstw) w imię bezpieczeństwa.

W niedawnym wywiadzie dla brytyjskiego “The Times”, w obecności prasy izraelskiej i arabskiej, Pani Livni stwierdziła że “nie widzi nic złego” w używaniu seksu i mordowaniu dla dobra Izraela. Powiedziała, że jest dumna ze swoich osiągnięć i nie zawahałaby sie uczynić tego ponownie dla Izraela. Wyznania Tzipi Livni stają sie dobrą ilustracją (i potwierdzeniem) niedawnej wypowiedzi wysokiej osobistości religijnej Chachana Israeli Ari Shaphota, który rozgrzesza Żydów za podobne zachowanie i ogłasza “seks z wrogiem w zamian za ważne informacje” dozwolonym twierdząc, że “żydowska religia na to zezwala.”

Tzipi Livni pracowała na kilku wysokich stanowiskach. Była na czele partii Likud, ale później dołączyła do Ariela Sharona tworzącego partię Kadima. Była ministrem spraw zagranicznych w rządzie Olmerta i jest współodpowiedzialna za atak na Liban (2006) i na Gazę (2008).

Po upadku gabinetu Olmerta, partia Kadima pokonała Likud zdobywając parlamentarną większość w wyborach 2009, ale nie była w stanie stworzyć gabinetu, który ostatecznie dostał się w ręce Netanyahu. Wcześniej Pani Livni była oficerem MOSSAD-u przeczesującym stolice europejskich państw w poszukiwaniu palestyńskich i arabskich ofiar. Tzipi Livni może wkrótce stanąć na czele nowej partii i wystartować w wyborach. Może nawet stanąć na czele następnego rządu Izraela, a z pewnością będzie kontynuować jego politykę ekspansji i wojen – jak podczas poprzedniej kadencji.

Żaden kraj europejski, w którym jej morderstwa miały miejsce, nie wydał nakazu aresztowania. Nikt nie zadaje dodatkowych pytań. Nie ma też żadnych deklaracji wszczęcia śledztwa w tej sprawie.

To pokazuje, jak ścisła jest syjonistyczna kontrola rządów Europy i ich organów państwowych. Większość firm odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na europejskich lotniskach jest izraelska, tak jak i firmy trenujące antyterrorystyczne oddziały policji. To pozwala MOSSAD-owi przeprowadzać z łatwością operacje spod znaku fałszywej flagi (“False Flag”) .

Źródło: mathaba.net
Za: radtrap.wordpress.com

Reklamy
TrackBack URI

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: