Wolna Palestyna

21/11/2012

Israhell

Filed under: Wiadomości — Wolna Palestyna @ 15:53

Lekarze w szpitalach palestyńskich w Gazie donoszą, że izraelskie wojsko używa broni chemicznej i biologicznej do bombardowania Gazy. Twierdzą, iż odłamki pocisków wyciąganych z ciał rannych i zabitych, w tym dzieci, wykazują toksyczne właściwości, a w powietrzu, bezpośrednio po izraelskich atakach rakietowych, unosi się mdlący, toksyczny zapach.

Armia Izraelska od lat używa zakazanych rodzajów broni na cywilnej populacji Gazy, w której wg oficjalnych szacunków aż 44% mieszkańców to dzieci poniżej 14 roku życia. Rząd Izraela systematycznie zabija dorosłych, i degraduje młode pokolenia, by w konsekwencji dokonać holokaustu ludzi zamieszkujących teren Autonomii Palestyńskiej, i przemianować go na Wielki Izrael.

Gdy zaglądam do wikipedii, pełna jest opisów masakr dokonanych podczas drugiej wojny światowej przez nazistów na ludności cywilnej, w odwecie za zabitych żołnierzy, kiedy to za jednego okupanta zabijano kilkunastu, kilkudziesięciu miejscowych. Czy śmiertelny bilans akcji okupacyjnych sił Izraela, zbieżny z metodą hitlerowców, jest zupełnie przypadkowy?

A z drugiej strony od lat słyszymy o setkach rakiet wystrzeliwanych przez Hamas na Izrael i ich śmiertelnym żniwie. Dane jakoś tego nie potwierdzają. Powyższy wykres pochodzi z roku, w którym dokonano inwazji pod kryptonimem “Płynny Ołów”, która była rzekomo podyktowana rosnącym zagrożeniem terrorystycznym ze strony Hamasu i spadającymi rakietami – dokładnie tak jak obecnie przeprowadzana operacja “Filar Obrony”. Dane jednak wyraźnie pokazują, kto naprawdę jest terrorystą.

Rafał Jędrasik
http://www.facebook.com/rafal.jedrasik?fref=ts

Reklamy
TrackBack URI

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: