Wolna Palestyna

21/03/2011

Czas, by uderzyć w Izrael jak w Libię

Filed under: Uncategorized — Wolna Palestyna @ 14:59

Kawther Salam – 21.03.2011

Narody arabskie chcą zmieniać swoich władców, przywódców i królów. Nikt nie chce Muammara Kadafiego, Ali Abdullaha Saleha i innych dyktatorów i despotów, którzy zawsze bardziej dbali o zachodnie i syjonistyczne interesy niż interesy swojego kraju i narodu. Nikt nie chce zmieniać swojego rządu po to, by wspierać amerykańskich syjonistów i izraelskie okupacyjne zbrodnie wojenne. Narody arabskie, które wspierają zmiany, wzywają świat do zaprzestania polityki podwójnych standardów, kiedy mają do czynienia z rewolucjami, zbrodniczymi dyktatorami i Izraelem.

Narody arabskie wzywają do wojskowego uderzenia przeciwko Izraelowi, domagają się, by Rada Bezpieczeństwa, która podjęła decyzję użycia siły przeciwko Kadafiemu w Libii w celu ochrony ludności cywilnej przed Kadafim, wydała podobną decyzję wobec Izraela, który bombarduje ludność cywilną w Strefie Gazy. Izrael kilka razy bombardował cywilów w Libanie i Strefie Gazy bombami kasetowymi i fosforowymi. Izrael chce powtórzyć te zbrodnie, i wiadomo, że stale planuje i wszczyna wojny i dokonuje aktów terrorystycznych przeciwko wszystkim krajom regionu.

Izraelski plan to atak na Strefę Gazy, podczas gdy świat jest zajęty arabskimi rewolucjami. Syjoniści wykorzystali palestyńskich kolaborantów w Strefie Gazy, donosicieli i swoje tajne komórki, by wystrzelać bezużyteczne rakiety na niezamieszkałe tereny w Izraelu, aby uzasadnić atak na Gazę. Stało się to przed rozmowami pojednawczymi między Fatahem a Hamasem, z zamiarem utrudnienia pojednania narodowego, którego chcą wszyscy Palestyńczycy. Palestyńskie pojednanie między Hamasem i Fatahem jest na celowniku syjonistów, bo chcą zachować Palestyńczyków podzielonych, gdyż to pomaga okupacji.

Według izraelskich raportów opublikowanych dwa dni temu, premier Benjamin Netanjahu czyni starania w USA i Europie mające na celu udaremnienie inicjatywy prezydenta Autonomii Palestyńskiej, Mahmuda Abbasa, przywrócenia jedności narodowej i zakończenia tragicznego podziału, co wywołuje krytykę i potępienie, zwłaszcza, że mówienie o wewnętrznych sprawach palestyńskich nie powinno obchodzić Izraela. Palestyńska jedność i utworzenie rządu koalicyjnego, palestyńska jedność narodowa i wybory, to główne żądania wszystkich Palestyńczyków. Syjoniści i ich współmąciciele nie mają czego szukać w próbach powstrzymania woli Palestyńczyków.

Niedawny incydent wystrzelenia rakiet z serca Gazy w kierunku Izraela, w tym szczególnym momencie, to po prostu utrudnianie pojednania, oraz podtrzymywanie istniejących podziałów, stworzenie pretekstu do dalszego prowadzenia wojny i czystek etnicznych w Strefie Gazy, jak również realizacja planu judaizacji Jerozolimy, budowa i zwiększanie liczby osiedli na Zachodnim Brzegu oraz blokowanie szansy osiągnięcia sprawiedliwego i trwałego pokoju, opartego na od dawna znanej legitymacji woli Palestyńczyków w oparciu o międzynarodowe prawo i porozumienia.

W tej chwili plan syjonistów to ponowne zniszczenie Strefy Gazy. Ten podły i nieprzyzwoity plan musi spotkać się z reakcją sił międzynarodowych o takim samym rozmiarze, jaki zastosowano obecnie wobec Libii. Rada Bezpieczeństwa ONZ i cała społeczność międzynarodowa musi wiedzieć, że ochrona palestyńskich cywilów to żądanie wszystkich Arabów na Bliskim Wschodzie, oraz że należy się nam taka sama ochrona na podstawie prawa międzynarodowego, traktatów i rezolucji ONZ, jak wszystkim innym, nawet jeśli Żydzi nie chcą słyszeć tej prawdy. To nie jest rozsądne, że świat używa siły w celu ochrony narodu libijskiego przed siłami Kadafiego, jednocześnie odwracając się zbiorowo od zbrodniczej, trwającej od 63 lat, izraelskiej okupacji, pozwalając mu dokonywać ludobójstwa, zbrodni wojennych, czystek etnicznych i zbrodni przeciwko ludzkości na Zachodnim Brzegu i w Strefie Gazy. Nadszedł czas, by społeczność międzynarodowa zakończyła raz na zawsze syjonistyczne zbrodnie. Prawdziwy pokój na Bliskim Wschodzie rozpocznie się w dniu, kiedy rakieta uderzy we frontowe drzwi Bibi! [pseudonim Benjamina Netanjahu – przyp. tłum.]

Tłumaczyła: Ola Gordon

Źródło: kawther.info
Za: stopsyjonizmowi.wordpress.com

Reklamy
TrackBack URI

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: