Wolna Palestyna

09/02/2011

Nowe ataki na Gazę, ocenzurowane przez zachodnią prasę

Filed under: Uncategorized — Wolna Palestyna @ 23:46

Ken O’Keefe i Gordon Duff dla Veterans Today

Zniszczony magazyn artykułów medycznych

Ujawniony tajny program bombardowań USA/Izrael

„Jesteśmy wewnątrz budynku, co tu mamy? Materiały medyczne… Jezu Chryste”. Ken O’Keefe

Ostatniej nocy izraelskie samoloty zbombardowały magazyn artykułów medycznych w Gazie. Akcja trwała tylko 20 minut, krócej niż „londyński blitz” podczas II wojny światowej, ale jest podobna na inny sposób. Izraelskie samoloty latały wciąż nad głowami, kiedy ekipy filmowe były na miejscu zdarzenia.

Systematyczne niszczenie niezbędnych usług, opieki zdrowotnej, wody, kanalizacji, elektryczności i szkół, trwa nadal. Gdyby na miejscu nie było naszego zespołu filmowego, media prawdopodobnie powiedziałyby, że to fabryka trującego gazu czy rakiet.

Aby pomóc w potrzebnym wyjaśnieniu tajnej kampanii izraelskiego terroru, wejdziemy do płonącego budynku i zbadamy dokładnie, co tam jest.

Wyprodukowana przez Amerykę amunicja zniszczyła magazyny zaopatrzenia medycznego w dzielnicy mieszkalnej. W pobliżu nie ma policji ani obiektów rządowych.

Na miejscu zdarzenia paliło się całą noc. Jak pokazuje film, badanie szczątków, kiedy budynek był jeszcze w płomieniach, wskazuje jasno, że obiekt stał się celem ze względu na jego istotną rolę w dostarczaniu potrzebnych materiałów medycznych społeczności, której systematycznie odmawia się nawet antybiotyków.

Gaza, 800.000 osób ogrodzonych 6 m murem, drutem kolczastym i wieżami z karabinami maszynowymi, po połowie Auschwitz i „warszawskie getto”, jest największym obozem więziennnym w historii świata.

Tłumaczenie: Ola Gordon, własne

Za: stopsyjonizmowi.wordpress.com

TrackBack URI

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: