Wolna Palestyna

20/01/2011

Gilad Atzmon: Kapitan Izrael – chory komiks dla żydowskiej młodej diaspory

Filed under: Uncategorized — Wolna Palestyna @ 13:37

W nowym komiksie dla żydowskich anglojęzycznych dzieci syjoniści nie ukrywają swej chorobliwości: bez wątpienia syjonizm zagraża ludzkości i humanitaryzmowi. Myśliwce i czołgi z żydowskimi insygniami sieją śmierć i zniszczenie w imię żydowskiego narodu. Gotów podpalić cały region, koszerny superman Kpt. Izrael trzyma znicz-menorę, rozpowszechniając kłamliwą baśń o Exodusie tysiące lat temu i Powrocie w XX w., zaprawioną innymi bredniami [np. Przez niemal 2 tys. lat w Palestynie nie rozwinęło się żadne inne państwo czy unikalna grupa narodowa – PB].

Obdarzony siłą Samsona i mądrością Salomona, Kpt. Izrael jest ludobójczym bohaterem, doniośle uosabiającym katastrofalny stan bieżących spraw Izraela. Izraelczycy i syjoniści są dumni ze swych patologicznych morderczych zamiarów. Zagrażają nie tylko sąsiadom, ale humanizmowi i ludzkości w ogóle.

Naiwny idealista i humanista Superman  wkracza, by atakować i terroryzować dręczycieli żon, geszefciarzy, linczowników i gangsterów. Natomiast koszernemu odpowiednikowi daleko do naiwności. Jest zindoktrynowany politycznie, dokonuje czystek etnicznych i morderstw. Jego cel: uratować tylko jeden naród – ród wybrany.

Portal SuperJews pisze o jego koszernej naturze: Dowodzony przez groźnego Kapitana Izraela i ognistą Beth El, Zespół SuperJews to grupa zwykłych ludzi, którzy włączają się do działania, gdy potrzeba pomocy. Unikalnie utalentowany, lecz mocny razem, Zespół SuperJews podnosi się, gdy tylko nowe lub powracające niebezpieczeństwa grożą społeczności żydowskiej.

SuperJews wymienia w stopce strony żydowskie organizacje związane z tym projektem.

Chciałbym raz na zawsze wiedzieć, gdzie kończy się syjonizm a zaczyna żydowskość.

przekład Piotr Bein

Źródło: gilad.co.uk
Za: grypa666.wordpress.com

TrackBack URI

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: