Wolna Palestyna

09/01/2011

Plany obalenia rządu Hamasu w Gazie

Filed under: Wiadomości — Wolna Palestyna @ 02:28

Mohammad Dahlan planuje nowe nieszczęście w Gazie

Wg Palestyńskiego Ośrodka Informacji (PIC), przestępczy uciekinier z Gazy, Muhammad Dahlan, stara się usilnie w kooperacji z USA, państwami UE i Izraelem o wdrożenie planu okupacji Gazy w zamian za powierzenie mu przywództwa bezpieki we Władzach Palestyńskich. Wtedy skończyłby z kontrolą Gazy przez demokratycznie wybrany Hamas.

Dahlan obaliłby Hamas w Gazie pod warunkiem logistycznego wsparcia, w tym pozwolenia na szkolenie oddziałów śmierci do decydującej walki z Hamasem, środków finansowych, dokumentów i innych potrzebnych do tego, by mogli bez ograniczeń poruszać się i rezydować. Potrzebuje też politycznego poparcia państw, którym zależy na kontynuacji „procesu pokojowego” i zakończeniu konfliktu w Palestynie. 3 mln $ dla oddziałów śmierci (20 tys. chłopa), by mogły kontrolować bezpieczeństwo na Zachodnim Brzegu, a następnie przejść do Gazy przeciw Hamasowi.

Tzw. siły bezpieczeństwa Władz Palestyńskich ćwiczą, jak aresztować działaczy politycznych

Wg jego planu inwazji Gazy, sporządzonego przez ekspertów bezpieki z Egiptu, Jordanii i syjonistycznych okupantów, USA i W. Brytanii, oddziały śmierci weszłyby z Egiptu przez tunele i granicę, z Izraela przez granicę z Gazą od północy i wschodu oraz desanty na wybrzeżu Gazy oddziałów z Hajfy, gdzie szkolenie odbywa się w bazie Atlit i z Jordanii (szkolenie w Aqaba).

Dahlan wdrożył już kilka punktów planu. W kolaboracji z szeregiem państw UE, ma pozwolenie na szkolenie 50 komponentów desantowych w Chorwacji, Serbii i na Węgrzech. W kolaboracji z USA, szkoli tam 25 komponentów oddziałów śmierci, tzw. Palestyńskie Komando Morskie.

„Siły” Władz Palestyńskich na szkoleniu w Jerychu

Kopie haniebnego planu otrzymały USA, UE, Izrael, Egipt i niektóre kraje arabskie. Zdrajca Dahlan uprzednio zbiegł z Gazy, po defraudacji ponad 3 mln $, a teraz znów wyłudza 3 mln $, by powrócić ze śmiercią do miejsca, skąd musiał uciekać. Wg PIC, plan zatwierdził szef wywiadu Egiptu, Omar Suleiman. Szef izraelskiej bezpieki, Diskin, zaraz po przeczytaniu planu poszedł na spotkanie z Netanjahu i doradcą bezpieczeństwa narodowego, Uzi Aradem.

Za: grypa666.wordpress.com
Źródło: kawther.info

Reklamy
TrackBack URI

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: