Wolna Palestyna

08/01/2011

Wayne Madsen: Lobby Izraela ma w kieszeni Kongres, Hollywood i Biały Dom

Filed under: Uncategorized — Wolna Palestyna @ 16:36

Za: http://grypa666.wordpress.com/2010/12/06/tego-nie-masz-na-wikileaks/

Czytelnicy Grypa666 znają b. agenta CIA Wayne Madsena ze zdemaskowania szwindla ze świniokiem (2009). W wywiadzie z Kouroszem Ziabari, niezależnym dziennikarzem irańskim na przodującym nie-mendialnym portalu aktualności Rebel News, Madsen demaskuje kompleks jot, oczywiście nie używając tego wyrażenia, ukutego przez niezależnego badacza ludobójstwa, Piotra Beina, podobno nieznanego szabas-gojom w kraju nadwiślańskim.

11 IX – To robota nie FBI, tylko Mosadu, elementów w CIA i służb saudyjskich (z którymi Mosad od dawna ma bliskie związki od czasu powstania Klubu Safari służb zachodnich i bliskowschodnich. Cossiga, Gul, parlamentarzyści Niemiec, W. Brytanii i Japonii, b. brytyjski sekretarz spraw zagranicznych Robin Cook i inni — wszyscy oni wiedzieli, że to była robota rządowa z udziałem wierchuszki w administracji Busha, w tym  Dick Cheney, Donald Rumsfeld i A.B. Krongard z CIA oraz Rudolph Giuliani [burmistrz Nowego Jorku].

Saudyjskie powiązanie – Saudyjczycy i Bin Ladenowie byli bliskimi sprzymierzeńcami Bushów, którzy wyciągnęli wiele korzyści z ataków 11 IX. Jedynym sposobem odkrycia saudyjskiego powiązania byłby gwizdkowy saudyjski, ale do tego nie dojdzie aż do nieuchronnego obalenia monarchii saudyjskiej. Jak wiadomo wielu Saudyjczykom, monarchia Saudów nie tylko podąża za Amerykanami i Izraelczykami, ale też wywodzi się z żydowskiej rodziny handlarzy, która żyła niegdyś na terenie dzisiejszego Kuwejtu. Wahabizm faktycznie służy interesom judaizmu syjonistycznego Izraela. Obie ideologie podkreślają ekstremizm i sekciarstwo, które utrzymują wieczny niepokój na Bliskim Wschodzie oraz zaprowadzają władzę syjonistów i wahabicznych Saudów.

Żydzi a 11 IX – Cała reakcja obrony USA i systemu wczesnego ostrzegania dnia 11 IX wskazuje na udział przedstawicieli na wysokim szczeblu, w tym Jeba Busha i jego brata Marvina Busha, którzy mieli interes finansowy w firmie zakontraktowanej do ochrony WTC i portu lotniczego Dulles. Zaś 4 tys. Żydów, którzy opuścili pracę w ten dzień, to dezinformacja izraelska celem „udowodnienia”, że 11 IX interpretują antysemiccy teoretycy spiskowi. W WTC nie pracowało 4 tys. Żydów czy Izraelczyków, którzy 11 IX nie stawiliby się do pracy. To jest rozgrywka wojny psychologiczno-propagandowej.

Nuklearny Iran – Zbliżające się negocjacje Iranu z 5 członkami Rady Bezpieczeństwa ONZ i Niemcami, nie dotyczą jedynie wzbogacania uranu, tylko chcą przerwać cały program atomowy Iranu.  Wiemy już, że USA i sojusznicy wsadzili Yukia Amano na szefa IAEA, by pracował dla Waszyngtonu i Izraela. Stanowi to kompletny odwrót od b. szefa IAEA,  ElBaradei, znienawidzonego przez neokonów i syjonistów.

Metody destabilizacji państw – Madsen pisał szczegółowo o autoryzacji Obamy na skrytą wojnę gospodarczą z rządem Chaveza w Wenezueli. Przedtem raportowano o tajnych działaniach służb administracji Busha celem destabilizacji rządu w Iranie. Wg Madsena,  działania te wykonują podległe Waszyngtonowi organizacje pozarządowe (NGO) w docelowych krajach. Większość tych działań NGO wykonują grupy George Sorosa oraz inne finansowane przez amerykańską agencję pomocy międzynarodowej, USAID. Nawet Korpus Pokoju jest wykorzystywany, wbrew polityce prez. Kennedy’ego, który powołał tę grupę do dobroczynności. W Iranie, grupy finansowane przez Sorosa, USAID i National Endowment for Democracy chcą wywołać problemy z mniejszościami: Kurdami, arabskojęzycznymi Irańczykami, Baluchi, Azeri, Turkmenami i in.

WikiLeaks Większość komentarzy w przeciekach wyrazili dyplomaci USA mający jakąś agendę polityczną. Zauważmy, że niektóre spotkania, skąd wyszły te komentarze, raportowali żydowscy dyplomaci USA z tendencjami syjonistycznymi, np. Michael Gfoeller, amerykański charge d’affaires w Rijadzie, oraz doradca polityczny gen. Davida Petraeusa, który brał udział w spotkaniach z królem Abdullahem.

Władza jot w USA – Na koniec, Madsen odpowiada na pytanie Ziabari o wpływie lobby syjonistów na rząd USA:  Lobby Izraela ma w kieszeni Kongres, media, Hollywood, Wall Street, obie partie polityczne i Biały Dom. Mówienie o tym gwarantuje utratę pracy z pomocą tego lobby, jak ostatnio widzieliśmy na przykładzie korespondentki Białego Domu, Helen Thomas i prezentera w CNN, Ricka Sancheza. Wielu Amerykanów ma jednak dość arogancji Lobby Izraela i ich kołtuńskiego nastawienia do każdego, kto stawia wyzwanie ich handlowi wpływami oraz absurdalnemu naleganiu, że trzeba popierać Izrael z powodu jakichś starożytnych bajek o jakichś plemionach, które wędrowały po pustyniach Bliskiego Wschodu i widziały-słyszały nieistniejące rzeczy przez udar słoneczny, niedobrą wodę i zaciąganie się miejscowymi  psychodelikami.

Piotr Bein: Wiele z rewelacji Madsena znajduje potwierdzenie we wcześniejszych badaniach prowadzonych niezależnie od niego, ale są też nowe szczegółów: o Klubie Safari, Żydach w WTC i judeocentrycznych autorach komentarzy w depeszach na WikiLeaks. Pozostałe punkty poruszyłem w licznych artykułach, książkach To Serbia via Poland i NATO na Bałkanach oraz referatach badawczych:

Reklamy
TrackBack URI

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: