Wolna Palestyna

19/12/2010

Nazistowskie SS finansowało powstającą izraelską armię

Filed under: Uncategorized — Wolna Palestyna @ 23:15

Dr Henry Makow – 18.12.2010

Medal wybity przez nazistów (Goebbels) upamiętniający syjonistyczną "przyjaźń". Nazizm i syjonizm to dwie strony tego samego medalu Illuminati

Wiedziałem, że syjoniści współpracowali z nazistami, ale nie wiedziałem o tym, że naziści faktycznie finansowali syjonistów!

Christopher Simpson w wydanej w 1988 roku książce „Blowback” (Niewypał) mówi, że zdobyte materiały SS dokumentowały tajne porozumienie między SS i Haganah, poprzednikiem Izraelskich Sił Obronnych. Sfinansowali co najmniej jednego dowódcę Haganah.

„Zgodnie z umową, Haganah mogła organizować obozy szkoleniowe dla żydowskiej młodzieży na terenie Niemiec. Ci młodzi ludzie, jak również pewni inni Żydzi wypędzeni w Niemiec przez nazistów, byli zachęcani do emigracji do Palestyny.

[Przywódca Haganah Feival] Polkes i Hagana w zamian zgodzili się na „przekazywanie SS materiałów wywiadowczych na temat spraw brytyjskich w Palestynie. Zdobyte niemieckie dokumenty twierdzą, że Polkes wierzył, że coraz bardziej brutalne nazistowskie prześladowania Żydów mogłyby być korzystne dla syjonistów, przynajmniej tymczasowo, wymuszając żydowską imigrację do Palestyny, oraz że jedynym źródłem dochodu dowódcy Haganah były tajne fundusze z SS.” (s. 252, podkreślenie autora)

Nie znam zakresu wsparcia nazistów, ale wątpię, czy był to jedyny przypadek.

Europejscy Żydzi zostali zdradzeni przez swoich syjonistycznych przywódców. Syjoniści współpracowali w holokauście w celu uzyskania poparcia dla żydowskiej ojczyzny. Każde inne przywództwo żydowskie było tłumione przez nazistów. Bez przywództwa, Żydzi szli na śmierć jak barany na rzeź.

Pędzenie baranów do Palestyny

Gdyby nie było Hitlera, syjoniści by go stworzyli. (może tak było) Mówią o tym liczby (Edwin Black, „The Transfer Agrement” [Umowa transferowa]). W 1927 roku około 15.000 z 550.000 niemieckich Żydów uważało się za syjonistów. To mniej niż 2%.

Ogromna większość niemieckich Żydów „zażarcie odrzucała syjonizm jako wroga wewnętrznego”. Oni byli Niemcami. 80.000 walczyło w okopach i 12.000 zginęło. „Nigdzie nie było tak szerokiej opozycji Żydów [wobec syjonizmu], pryncypialnej i zajadłej jak w Niemczech”, napisał syjonistyczny historyk.

W celu zmanipulowania Żydów na wyjazd do Palestyny, Niemcy musiały być wyposażone w rasistowską ideologię nacjonalistyczną taką jak syjonizm. W rzeczywistości, Julius Streicher i inni naziści przyznali, że ich ideologia „rasy panów” wzorowała się na judaizmie.

Przez ten fałszywy „konflikt”, syjonizm i nazizm były w stanie przyspieszyć cel Illuminati utworzenia prywatnej armii, służb specjalnych i arsenału nuklearnego w Izraelu. Oni również odbudują świątynię Salomona w przyszłej stolicy świata – Jerozolimie.

Żydzi byli zszokowani i oszukani. Teraz zbyt dużo zainwestowali w Izrael by przyznać się, że dali się nabrać.

Lekcje

Przeszłe cierpienia Żydów stanowią lekcję na dziś. Ich przywództwo zostało zawłaszczone przez masonów (tj. syjonizm jest zakonem masońskim) nastawionych na poświęcenie ich w przyspieszeniu realizacji wielkiego planu.

Takie jest dokładnie nasze stanowisko. Bankierzy wykorzystują dług, by nas wydziedziczyć i zniewolić. Bush, Obama i większość naszych przywódców to masoni Illuminati, którzy zgodzili się przyjąć biliony dolarów w „długu”.

Gdyby reprezentowali nas, to pozwoliliby na upadek banków (tak jak w Islandii) i zlikwidowali cały dług stworzony przez bankierów z powietrza.

Holokaust jest ostrzeżeniem dla nas wszystkich. Będziemy niewolnikami (lub gorzej) tak długo, jak będziemy akceptować fałszywych przywódców, czyli „wewnętrznego wroga”.

Tłumaczenie: Ola Gordon

http://www.henrymakow.com/israeli_haganah.html

Zobacz również: Żydzi ręka w rękę z Hitlerem

Reklamy
TrackBack URI

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: