Wolna Palestyna

11/12/2010

Izraelska kultura picia moczu

Filed under: Uncategorized — Wolna Palestyna @ 00:56

Issa Qaraqe, palestyński Minister ds. Zatrzymanych ujawnił, że izraelscy żołnierze nasikali na dwóch palestyńskich młodocianych, których porwali, następnie uwięzili, zmusili do picia moczu z toalety, torturowali i sfilmowali, kiedy byli całkowicie nadzy.

Minister Qaraqe powiedział, że prawniczka Hibah Masalhah odwiedziła dzieci – Mohammeda Tariqa Abeda El-Latifa Mekhemara, lat 13, i Mohammada Nasera Ali Ridwana, również 13-to latka, w więzieniu Rimonim. Po swojej wizycie stwierdziła, że żołnierze izraelskich sił okupacyjnych zmusili dwóch chłopców, mieszkańców Beit Ur w dystrykcie Ramallah, do wypicia moczu z toalety. Żołnierze nasikali następnie na ich twarze śmiejąc się i przedrzeźniając ich, a inny żołnierz robił zdjęcia dzieci, kiedy były nago.

Adwokatka Masalhah, która spotkała się z dziećmi w więzieniu Rimonim dodała, że zostały one aresztowane przez izraelską policję graniczną (jednostka IDF składająca się ze zbrodniarzy i dilerów narkotyków, w większości druze) w pobliżu muru apartheidu w wiosce Beit Ur (w której mieszkają) na drodze nr 443 w lipcu 2010 r. Żołnierze IDF ciężko pobili dzieci, używając karabinów i kopiąc je wojskowymi butami po całym ciele, następnie zasłonili im oczy, związali i przewieźli do żydowskiej kolonii w pobliżu wioski Beit Ur. Masalhah powiedziała, że żołnierze IDF zabrali dzieci do toalety i umieścili nago w jednym pomieszczeniu i ustawili klimatyzację na chłodzenie.

Hibah Masalhah

Dzieci powiedziały swojej prawniczce Masalhah, że izraelscy żołnierze nie dali im wody ani jedzenia, a kiedy poprosiły o wodę, żołnierze nasikali na ich buzie i rozkazali im otworzyć usta, aby pić. Następnie zmusili je do wypicia wody z ubikacji i zrobili kilka zdjęć.

Dzieci spędziły dwa dni nago w toalecie w nielegalnej kolonii bez jedzenia i picia i zmuszane były notorycznie do picia moczu. Nie wolno im było ani spać ani się ubrać.

Trzeciego dnia dzieci zostały przewiezione z toalety w kolonii ‚Benjamina’ (baza wojskowa Beit Il), gdzie były przesłuchiwane od 22 do 3 rano i po tym zostały przewiezione do wojskowego więzienia Ofer, gdzie spędziły 3 miesiące, zanim zostały przetransportowane do więzienia Rimonim.

Prawniczka stwierdziła, że dzieci cierpią na głęboki stres psychologiczny wskutek picia moczu izraelskich żołnierzy i bycia filmowanymi nago, kiedy żołnierze sikali na ich twarze i ciała.

Należy odnotować, że w przeszłości było publikowanych wiele historii o żołnierzach IDF zmuszających palestyńskich młodocianych do picia swojego moczu. W Hebronie izraelscy żołnierze stacjonujący na dachach palestyńskich domów wrzucali swój kał do zbiorników z wodą; w rezultacie kilka rodzin zostało zakażonych tyfusem. Wiem o tym z osobistych relacji rodzin Jaber i Abu Monshar, które zostały zarażone durem brzusznym po wypiciu wody skażonej kałem i moczem izraelskich żołnierzy, i opowiadano mi o wielu więcej takich przypadkach.

Ta obrzydliwa historia nie jest odosobnionym incydentem. 15 lat temu, 10 lat temu, 8 lat temu relacjonowałam o takich przypadkach w Hebronie. Opowiadano mi w historiach z Hebronu o żołnierzach, którzy brali kanapki dzieci idących do szkoły lub robotników i oddawali je po uprzednim nasraniu do nich. Inni relacjonowali o podobnych historiach w całej Palestynie. Kiedy Izrael zniszczył Jenin w 2002 r., żołnierze oddawali stolec i mocz na kserokopiarki, drukarki, komputery; takie zachowanie jest również znane z inwazji na domy i niszczenia miejsc publicznych i prywatnych w całej Palestynie. Większość nielegalnych kolonii spuszcza swoje nieoczyszczone ścieki na palestyńskie pola i wioski, co w rezultacie zanieczyszcza wody gruntowe na większości obszaru Zachodniego Brzegu. Te odrażające historie powtarzają się tak często, że jasnym staje się, że picie moczu i jedzenie kału jest ważną częścią żydowskiej kultury. Gdzie ci izraelscy żołnierze, którzy są chłopcami i dziewczętami z żydowskich rodzin, nauczyli się oddawać kał do zbiorników z wodą, na sprzęt biurowy, jedzenie, jeśli nie w domach, gdzie kultura jest żydowska? Dlaczego wszystkie nielegalne kolonie pozwalałyby swoim nieoczyszczonym ściekom spływać na palestyńskie wioski i pola jeśli pływanie w odchodach nie byłoby częścią ich kultury?

Izrael ujawnia żydowskie zwyczaje i dziedzictwo, i oczywiście wszyscy ci europejscy żydzi chcą nas uczyć swojej kultury, swojego zwyczaju pływania w odchodach, jedzenia kału i picia moczu. Mogę tylko powiedzieć, że wszyscy Palestyńczycy uważają tę żydowską kulturę i dziedzictwo za zwyczajnie odrażające. Byłoby lepiej, gdyby zatrzymali swoją chorą kulturę dla siebie i swoich przyjaciół – gównojadów w USA i gdzie indziej, na przykład serwując kał i mocz na przyjęciach w swoich „ambasadach”.

Kliknij, żeby zobaczyć filmy na temat

Kawther Salam, 10.12.2010

http://www.kawther.info/wpr/2010/12/10/the-israeli-culture-of-drinking-urine

1 komentarz


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog na WordPress.com.

<span>%d</span> blogerów lubi to: