Wolna Palestyna

07/10/2010

Ucieczka żydowskich doradców z Białego Domu

Filed under: Uncategorized — Wolna Palestyna @ 18:57

Mark Glenn 4.10.2010, przełożył-skrócił Piotr Bein

Zrezygnował ze stanowiska Rahm Emmanuel, szef personelu administracji Obamy, syn terrorysty Irgunu, żołnierz armii Izraela a nie USA. Był agentem wrogiego państwa, które chce obalić Amerykę poprzez wmieszanie jej w niszczycielskie, bankrutujące wojny. Mosad znał więc każdy ruch Obamy, podobnie jak  zamiary Clintona poprzez Monikę Lewinsky. Kilka dni po Emmanuelu, ustąpienie ogłosili  David Axelrod (główny doradca polityczny Obamy) i Larry Summers (główny doradca gospodarczy) – tzn. Izrael nie szykuje nic dobrego dla Ameryki. Do tego Izrael ostentacyjnie był nieobecny podczas przemowy Obamy w ONZ w 3-im tygodniu września — wymowny gest dla państwa i narodu o motcie nigdy nie zapomniec i zawsze mającego ostatnie słowo. Być może nadszedł czas ujawnić żenujące dla Obamy informacje przed nadchodzącymi wyborami do Kongresu.  Albo zbliża się jakiś zamach, zburzenie gospodarki, atak fałszywej flagi czy akt terroru przeciw USA, jak wiadomo z ponad 50-letniej historii dbania o interesy Izraela.

Powodem rezygnacji jest zapewne to, że Obama nie poparł należycie ekspansji Izraela w Palestynie ani wojen na Bliskim Wschodzie. Natomiast na początku kadencji Busha podczas wizyty w Izraelu rabini związani ze skrajną prawicą terroru przedstawili mu listę na zwojach, przypominających zapowiedzi proroka Mojżesza dla faraona o nieszczęściu i zniszczeniu:

Ja, George Bush, oświadczam, że Stwórca świata przeznaczył i dał Ziemię Izraela narodowi Izraela, narodowi wiecznemu. Dlatego wzywam wszystkie narody, by oszczędziły sobie pewnego nieszczęścia i uznały, ze ziemia ta jest wyłącznym prawnym spadkiem dla narodu Izraela. Ten, kto neguje tę prawdę, zagraża całemu życiu na ziemi… Broń Boże, narody mogą… świadomie przyczynić się do zniszczenia… Na pewno wiedzą, co Bóg Izraela uczynił Egiptowi  i wszystkim wrogom Izraela od niepamiętnych czasów. Czy narody myślą, że pozostawiając Żydów na pastwę wrogów, którzy zabijają ich co dzień –mogą uciec od zmagań w Iranie, Pakistanie, Arabii Saudyjskiej, Syrii, Egipcie i Libanie? Niech pamiętają naszego przodka, Abrahama, który wziął się za 4 największych królów świata, by wyzwolić swego bratanka z niewoli. Nie wolno zapomnieć czynów naszych patriarchów, których przykład kieruje nami w każdym pokoleniu… Bóg nakazał, że rolą narodów jest wzmocnić naród Izraela. Dlatego trzeba oświadczyć: Ja, George Bush, głównodowodzący siłami zbrojnymi USA, nakażę wszystkim moim wojskom chronić Boskich praw narodu Izraela i oddalić od niego wszelkie zagrożenia.

Zaledwie parę miesięcy po otrzymaniu tej listy przez Busha, w połowie września 2008 r. wyparowało z kont rynku pieniężnego USA 550 mld $ w ciągu zaledwie 2 godz. Według świadectwa złożonego przed Kongresem przez szefa Rezerwy Federalnej, Bernanke, i ówczesnego sekretarza skarbu Paulsona, żeby nie ich interwencja przez zamkniecie kont rynku pieniężnego, USA doznałoby bankructwa tego dnia. Był to skoordynowany atak na gospodarkę USA, a wina miała spaść na terroryzm islamski – niewątpliwie Iran – przed atakiem militarnym na ten kraj. Zważywszy osaczenie gospodarki USA przez syjonistów, nie jest mrzonką powtórzenie tego scenariusza, tylko że apetyt syjonistów na Iran wzrósł przez ten czas do stanu sprzed zamachu na prezydenta Kennedy’ego w Dallas w 1963 r.

Mendia globalnie potwierdzają możliwość zamachu. Protesty w Izraelu, nawet z paleniem kukieł Obamy przed rezydencją Netanjahu, nazywają prezydenta USA nowym faraonem, a ministrowie izraelscy – potomkiem niewolników, który wychylił się i potrzebuje surowej nauczki. Zaś Netanjahu przemawia apokaliptycznie na wypadek, gdyby Ameryka nie zaangażowała się niezwłocznie w wojny Izraela. Według byłego agenta Mosadu, Victora Ostrovsky´ego (ksiazka The Other Side of Deception opisująca plan zamachu na Busha na konferencji pokojowej w Madrycie w październiku 1991 r. i zwalenia winy na terror arabski), nie ma co do tego wątpliwości.

Cały ten dramat ucieczki syjonistów z Białego Domu Obamy przypomina  reportaże po 11 IX o tym, jak niewielu Żydów zginęło w WTC. Okazało się potem, ze dostali ostrzeżenie. Obecnie widać, ze Izrael i sprzymierzeńcy nie chcą narażać swych ludzi, kiedy wypaliłaby bomba zegarowa w Białym Domu. Powód musi być poważny, skoro w nicość idą nie tylko złotodajne kariery osobiste Emmanuela, Axelroda i Summersa, lecz, co ważniejsze – oczy i uszy Ojczyzny Izrael w momencie, gdy potrzebuje ich najbardziej w Białym Domu, by przetrwać. Wzorowane na biblijnych postaciach Józefa i Estery, którzy doszli stopniowo do najwyższych stanowisk rządowych, te 3 tłuste szczury uciekające teraz ze statku Ameryka, mogą tylko znaczyć, że wiedzą o zbliżającej się torpedzie.

Źródło: rebelnews.org
Za: grypa666.wordpress.com

TrackBack URI

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: