Wolna Palestyna

31/08/2010

Przepisy antybojkotowe w USA odnośnie Izraela

Filed under: Uncategorized — Wolna Palestyna @ 00:21

Wciąż uważacie, że Izrael nie kontroluje USA?

Ze strony Departamentu Handlu Stanów Zjednoczonych (Biuro Przemysłu i Bezpieczeństwa):

Stosowanie się do antybojkotu

Biuro jest odpowiedzialne za administrowanie i wprowadzanie Przepisów Antybojkotowych na mocy Ustawy o Administrowaniu Eksportem. Przepisy te zniechęcają, a w niektórych przypadkach zabraniają amerykańskim firmom szerzenia lub wspierania bojkotu Izraela sponsorowanego przez Ligę Arabską i niektóre państwa muzułmańskie, włączając podporządkowywanie się do określonych próśb o informacje mające na celu weryfikowanie stosowania się do bojkotu. Stosowanie się do takich próśb może być zabronione przez Regulacje Administrowania Eksportem i może podlegać zgłoszeniu do Biura.

Bojkotowy alarm

Amerykańskie firmy wciąż informują o otrzymywaniu próśb o zaangażowanie się w szerzenie lub wspieranie bojkotu Izraela. Amerykańskie firmy mogą otrzymywać podobne prośby w przyszłości. Jeśli mają państwo pytania, prosimy dzwonić pod numer (202) 482-2381 i poprosić dyżurnego urzędnika lub mogą państwo skontaktować się z nami drogą mailową.

Oczywiście 50 letnie embargo rządu Stanów Zjednoczonych nałożone na Kubę jest w porządku – razem z wieloma innymi embargami / bojkotami, w które jest obecnie zaangażowany.

Za: lewrockwell.com/blog/lewrw/archives/58854.html

Reklamy
TrackBack URI

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: