Wolna Palestyna

19/05/2010

Szef sztabu Białego Domu do rabinów: zrobiliśmy wszystko co możliwe w interesie Izraela

Filed under: Wiadomości — Wolna Palestyna @ 12:38

Szef Sztabu Białego Domu, żydowski polityk Rahm Emanuel, podczas spotkania z grupą rabinów zebranych w Białym Domu powiedział, że administracja prezydenta Obamy “spieprzyła przesłanie o poparciu Izraela”, i że “potrzeba będzie więcej niż miesiąca na naprawienie tych wyrządzonych w ciągu 14 miesięcy szkód”.

Rahm, zagorzały syjonista, tak jak inni żydowscy politycy stawiający sobie dobro Izraela wyżej niż dobro Ameryki, powiedział o prezydencie Obamie, że “podczas wyborów mieliśmy wątpliwości co do poparcia przez Obamę Izraela, i to się właśnie objawia.” Rahm zapewnił jednak zgromadzonych 15 rabinów, reprezentujących wszystkie ważniejsze nurty judaizmu, że “jeśli chodzi o politykę zagraniczną, zrobiliśmy wszystko co możliwe dla interesu bezpieczeństwa Izraela.” Wypowiedzią tą Rahm Emanuel po raz kolejny zaświadczył, że główne działania polityki zagranicznej Stanów Zjednoczonych obliczone są na korzyści Izraela, a nie na dobro Stanów Zjednoczonych i narodu amerykańskiego.

Administracja Obamy zatwierdziła niedawno dodatkowe fundusze w wysokości 205 milionów dolarów z przeznaczeniem na sfinansowanie izraelskiego systemu obrony przeciwrakietowej Iron Dome. Pomoc Stanów Zjednoczonych dla Izraela wynosi ponad 3 miliardy dolarów rocznie, a od 1949 roku całkowita pomoc amerykańska dla Izraela wyniosła do dnia dzisiejszego około 175 miliardów dolarów. Kwota ta obciążyła każdego amerykańskiego podatnika.

Wielu polityków izraelskich oraz inne publiczne osoby wyrażają niezadowolenie z opieszałości Obamy wobec całkowitej i bezwarunkowej kapitulacji wobec żądań Izraela. Niedawno szwagier obecnego premiera Izraela Benjamina Netanyahu, Hagi Ben-Artzi powiedział, że “w Ameryce mamy antysemickiego prezydenta”. W typowym dla szowinistów żydowskich stylu powiedział on, że “Jeśli prezydent-antysemita dochodzi w Ameryce do władzy, jest to dla nas wyzwanie. Musimy wtedy powiedzieć sobie: nie spoczniemy. Jesteśmy narodem z 4-tysiącletnią historią, a on przeminie i zniknie po roku lub dwóch. Któż będzie o nim pamiętał? A Jerozolima będzie zawsze bezpieczna”.

Barak Obama, wybrany przez zdezorientowanych mass-mediami wyborców, stał się dla lobby żydowskiego postacią nie tak łatwo sterowalną jak przewidywano w przeszłości. Wbrew oskarżeniom, sam prezydent cechuje się filosemickim nastawieniem, lecz również sympatyzuje z islamskimi nurtami, co jest urzeczywistnieniem jego islamskich korzeni i wychowania. Zbieżność prezydenta i środowisk żydowskich dokonuje się natomiast w antychrześcijańskim nastawieniu oraz marksistowskim kulturalizmie, i tam znajdują oni pojednanie.

bibula.com/?p=21740

Rahm Emanuel jest synem Benjamina M. Emanuela, członka żydowskiej terrorystycznej organizacji Irgun, która „wsławiła się” m.in wysadzeniem hotelu King David w Jerozolimie w 1946 r. (zginęło 91 osób) oraz masakrą palestyńskiej wioski Deir Yassin w 1948 r. (w bestialski sposób zamordowano 254 Palestyńczyków). Irgun działał w Palestynie w latach 1931 – 1948, a po powstaniu Izraela został wcielony do nowo utworzonego IDF.

Reklamy

1 komentarz »

  1. Rzad USA juz od wielu lat robi wszystko co jest mozliwe w interesie Izraela. Od samego poczatku jest wiecej tzw. foreign aid dla Izraela niz dla wszystkich innych panstw razem. (Ponad 500 miliardow rocznie, od przeszlo 50 lat). Lobby Izraela w USA jest najmocniejszym „lobby” w USA. Lobby Izraela poparlo kandydature Prez. Obame w ostatnich wyborach. Te same lobby popiera wszystkich kandydatow, tak z partii Demokratycznej i Republikanskiej. Pamietajmy ze ZSRR poparl powstanie panstwa Izrael i ze podstawa ustroju Izraela jest tzw. Kibutz (Komunizm). Pamietajmy tez ze tacy super-kapitalisci jak Rotszyld, Warburg, Schiff, Harriman, Thyssen itd. finansowo popierali i popieraja istnienie Komunizmu i Nazismu od samego poczatku. Nie dziwi mnie wcale ze przetrwali tyle lat i nadal chca rzadzic swiatem. Daza do globalizmu od samego poczatku. Proletariusze wszystkich krajow laczcie sie. Jeden rzad, jedna waluta, jedna armia, jedna religia, itd. wszystko dla jednosci. Przeciez nawet ONZ powstalo dzieki Alger Hiss. Ziemia na ktorej stoja budynki ONZ zostala „podarowana” przez David Rockefeller. Prez. Kennedy wprowadzil tzw. Executive Order, dzieki ktoremu sily zbrojne USA sa laczone w globalne sily militarne swiata. Dletego jestesmy w Iraku, Afganisstanie, itd. USA ma ponad 135 baz wojskowych na swiecie. Dlatego tez „przegrala” wojne w Wietnamie, Korei, itd.

    Polubienie

    Komentarz - autor: Niezalezny — 19/05/2010 @ 15:54 | Odpowiedz


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: