Wolna Palestyna

02/03/2010

Izrael: Mossad wymarzonym pracodawcą

Filed under: Uncategorized — Wolna Palestyna @ 15:00

28.02.2010

Wśród Izraelczyków rośnie popularność Mossadu. Od czasu zabójstwa lidera Hamasu w Dubaju izraelski wywiad otrzymuje coraz więcej wniosków o pracę. Dubajska policja i Zachód o morderstwo podejrzewają Mossad. Tel Aviv na ten temat milczy.

„Masz możliwość kreować rzeczywistość i grać w niej wiodąca rolę, wypełnić narodową misję” – w ten sposób Mossad na swojej stronie internetowej zachęca Izraelczyków do składania wniosków o pracę. Poszukiwane są między innymi osoby do zadań specjalnych, pracy w wywiadzie i specjaliści od bezpieczeństwa. Wystarczy wypełnić aplikację i czekać na odpowiedź. Szansę na jej otrzymanie mają osoby z wyższym wykształceniem, które znają biegle drugi język, mają obce korzenie i są gotowe mieszkać za granicą.

O pracę w Mosadzie stara się także 21 letni Elad. Pytany przez jedną z izraelskich gazet powiedział, że to co robi izraelski wywiad jest ekscytujące, niebezpieczne i wyjątkowe.
Izrael nie skomentował swoich związków z zabójstwem członka Hamasu. Dubaj i Zachód nie mają jednak wątpliwości, że stoi za nim Mosad. Operacja 26 agentów jest szeroko komentowana. Policja ujawniła wszystkie dane i zdjęcia z podrobionych paszportów oraz opublikowała film z przebiegu akcji.

Źródło

Dodaj komentarz »

Brak komentarzy.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: